Evinizi Güzelleştirmenin En Pratik Yolu: Dekoratif Aksesuarlar

Evinizi Güzelleştirmenin En Pratik Yolu: Dekoratif Aksesuarlar

Özenle seçtiğimiz eşyalarla dekore ettiğimiz evimizde, belki de en fazla yaratıcılığımızı kullandığımız alan dekoratif aksesuarlardır. Mekâna hakim olan renk ve tasarımla uyum içinde konumlandıracağımız aksesuarlar, hem yaşam alanımıza canlılık katacak hem de kişisel tarzımızı yansıtacak parçalardır. Bu yazımızda, size evinize farklı bir hava katmanıza yardımcı olacak birbirinden güzel dekoratif aksesuar önerileri sunacağız.

İşte yaşam alanınızı güzelleştirecek dekoratif aksesuar fikirleri ve Boyner Evde kataloğundan öneriler…

Mutfak Aksesuarları

Birçok insan için evde geçirilen en keyifli zaman, mutfakta geçen saatlerdir… Sadece yemek yapılan bir alan olmayan mutfaklar, insanların bir araya geldiği, ailenin kendi içinde ya da misafirleri ile sosyalleştiği alanlar olarak da düşünülebilir. Bu yüzden, bir mutfağın genel ambiyansı da orada pişen yemekler kadar önemlidir. Mutfak için aksesuar seçerken dikkat etmeniz gereken, tercih edeceğiniz ürünlerin estetik ve mutfağınızla uyumlu bir görünüme sahip olmalarının yanı sıra işinize de yarayacak kullanışlı parçalar olmalarıdır. Mutfağınızın ambiyansına katkıda bulunmak için, servis setlerinden örtü takımlarına kadar geniş bir yelpazeye yayılan çok sayıda dekoratif ürün arasından kendi tarzınıza en uygun olanları seçebilirsiniz…

Önerilen Ürün: Metaltex Mutfak Aksesuarı

Önerilen Ürün: Yaprak Desen Baskılı Masa Örtüsü

Banyo Aksesuarları

Banyo genelde evin en az vakit geçirilen ve en küçük alanlarından olduğu için, birçok kişi burada görselliğe gereken önemi vermez. Fakat evi bir yaşam alanı olarak düşündüğümüzde, banyo da bu alanın bir parçasıdır ve estetik bir tasarımı en az bir mutfak ya da oturma odası kadar hak eder. Alanınız kısıtlı olduğu için, banyo aksesuarlarını seçerken mümkün olduğunca küçük ama dikkat çekici parçalara yönelmelisiniz. Fazla alan kaplayarak ortamı boğmayacak mum, biblo gibi parçalar ya da sepet tarzı işinize yarayacak kullanışlı ürünler ile, her zamankinden ferah ve şık bir banyoya kavuşmanız mümkün!

Önerilen Ürün: Boyner Evde Banyo Aksesuarı

Önerilen Ürün: Mia Çerçeve

Oturma Odası Aksesuarları

Evde geçirilen vaktin büyük bir çoğunluğu şüphesiz ki oturma odasına aittir... Bu nedenle yaşam alanımızın bu önemli parçasında, estetik de en az konfor kadar büyük önem taşımaktadır. Oturma odası için dekoratif aksesuar seçmek söz konusu olduğu zaman, önünüzde oldukça geniş bir yelpazeye yayılan çok sayıda ürün yer almaktadır. Bunlar arasından seçim yapmanın püf noktası ise, hem kişisel zevkleriniz hem de ortamdaki diğer parçalar ile uyumlu ürünleri tercih edebilmektir.

Önerilen Ürün: Piculet Koltuk Şalı

Önerilen Ürün: Boyner Evde Lamba

Önerilen Ürün: Boyner Evde Mumluk