En Ünlü Makyaj Bloggerlarının İzinde!

En Ünlü Makyaj Bloggerlarının İzinde!

Mutlaka hepimiz en son makyaj trendlerini, popüler dergilerden, ünlü isimlerden ve markalardan takip ediyoruz. Peki ya bizler için son ürünleri deneyen, en son makyaj trendlerini uygulayan ve tanıtan bloggerları ne kadar tanıyoruz? Sizler için dünyanın en ünlü makyaj bloggerlarını bir araya getirdik!

Carli Bybel

Youtube kanalından sürekli olarak yeni makyaj videoları paylaşan Carli Bybel’ın instaggram da ise 4.1 milyon takipçisi bulunuyor. Güncel trendler, son çıkan markalar ve stilinizi tamamlayacak makyajlar için Carli bybel’ı takipte kalın!

http://www.thebeautybybel.com/

@carlibel

Youtube: CarliBel55

carli bybel

Kandee Johnson

Eğlenceli makyaj videolarını Youtube kanalından paylaşan Kandee Johnson, renkli saçları ve farklı stili ile her zaman ilham veren bloggerlar arasında yer alıyor. 1.5 milyon İnstagram takipçisine sahip olan Johnson’ın son moda makyaj stillerini takipte kalın!

http://www.kandeej.com/

@kandeejohnson

Youtube: kandeejohnson

Kandee Jhonson

Kathleen Lights

Son dönemlerin en popüler güzellik vloggerı Kathleen Lights, her gün yeni içerikler ile youtube kanalından takipçileri ile son trendleri paylaşıyor.  İnstagram’da 1.6 milyon takipçisi olan Lights, bu sıralar glam akımını kendisini bırakmış gibi.

http://kathleenlights.com/

@kathleenlights

Youtube: KathleenLights

kathleenlights

Chloe Morello

Parıltılı görünümlerden oldukça hoşlanan ünlü blogger Chloe Morello, İnstagtram hesabından 811 bin takipçisi ile güzellik sırlarını paylaşıyor. Morello’nun ilham verici makyaj stillerini takip etmek için sosyal medya hesaplarından faydalanabilirsiniz!

http://www.chloemorello.com/

@chloemorello

Youtube: ChloeMorello

chloemorello

Sebile Ölmez

Sıra geldi bizden bir isime! Saç, makyaj ve bakım hakkında tüm önerilerini Youtube kanalından bizlerle paylaşan Sebile Ölmez’den öğrenecek çok şeyimiz var!

http://www.sebibebi.com/

@sebibebi

Youtube: sbylos

Sebibebi