Ekim Ayı Burç Yorumları

Ekim Ayı Burç Yorumları

5’inde yeni ayın ve 19’unda dolunayın yaşanacağı ekim, her burcu farklı şekillerde etkileyecek hareketli bir ay olacak. Jüpiter’in hareketi ile kırılmaların yaşanıp burçların sürprizlerle karşılaşacağı bu ay içerisinde, siz de burcunuzu nelerin beklediğini merak ediyorsanız, bu yazıyı okumadan geçmeyin!

İşte ekim ayı burç yorumları…

Koç

Ekimin 5’inden itibaren kendini gösterecek olan dolunay döngüsü, Koçları sert bir ayın beklediğinin habercisi… İş hayatı ile alakalı zorlukların ortaya çıkabileceği bir ay geçirecek olan Koç burçları, maddi konularda sıkıntılar yaşayabilir.

Boğa

Boğaları genel olarak hareketli bir ekim ayının beklediğini söyleyebiliriz! Boğaların hem iş yaşantılarında, hem de sosyal hayatlarında kayda değer gelişmeler yaşayabileceği ekimde, özellikle de aşk konusunda şansları açılabilir!

İkizler

Sağlık, kariyer ve sosyal açıdan iyi bir ay geçirecek olan İkizler, Jüpiter’in olumlu etkilerini en çok hissedecek olan burçlardan bir tanesi… Sosyal hayatları daha enerjik ve keyifli bir hale gelecek olan İkizler, yerinde kararlar verdikleri takdirde keyifli bir dönem yaşayacaklar!

Yengeç

Kariyeri temsil eden bölgelerinde kuvvetli bir dolunayın gerçekleşeceği Yengeçler, önemli gelişmeler yaşayabilecekleri bir döneme adım atıyor. İş arayan Yengeçler çabalarının karşılığını alabilecekleri gibi, romantik ilişkiler açısından da verimli bir ay geçirecekler!

Aslan

11 ekimden itibaren Aslan burcuna gelecek olan Jüpiter, Aslanların ikili ilişkilerine olumlu etkilerde bulunacak. Hayatlarının bol keyifli bir dönemine girecek olan Aslanlar- özellikle sosyal medya ve benzeri sektörlerde çalışanlar- sürprizlere hazırlıklı olsunlar!

Başak

Satürn’ün etkisi altında bulunan Başaklar, maddi konuların sık sık karşılarına çıkacakları bir aya girdiler. İktisadi anlamda doğru kararlar vererek yerinde yatırımlar yapan Başaklar, çok miktarda para kazanabilecekleri bir dönem içerisindeler!

Terazi

5’indeki kuvvetli dolunayın etkisiyle aile içi problemler ile karşı karşıya kalabilecek olan Terazileri, maddi açıdan rahat bir ay bekliyor. Terazi burcunda 19 ekimde gerçekleşecek yeni ayın etkisi ile, yaşanacak sıkıntılar yerini biraz daha keyifli zamanlara bırakacak.

Akrep

Jüpiter’in akrep burcuna girmesi ile bu ay Akreplerin gibi gözüküyor. İş hayatlarında olumlu gelişmeler yaşayacak olan Akrepler, kargaşa ve sorunun son bulduğu, çevrelerinden istedikleri desteği alabilecekleri ve mucizevi gelişmelerin yaşanabileceği bir döneme giriyorlar!

Yay

Fırsatlarla bol bol karşılaşacakları şanslı ve bir o kadar da keyifli bir dönem geçirecek olan Yaylar, sosyal yaşantılarında önemli gelişmeler yaşayacaklar. Büyük bir dönüşüm içerisine girecek olan Yaylar, özellikle de arkadaşlık ilişkileri konusunda kendilerini daha iyi hissedecekleri bir ay geçirecekler!

Oğlak

İş hayatlarında önemli terfiler alabilecek olan Oğlaklar, doğru adımlar atarak maddi olarak güçlenecekleri bir dönem yaşayacaklar. Genel olarak olumlu bir ay geçirmesi beklenen Oğlaklar, eğitim konusunda da yeniliklere açık olmalılar!

Kova

Yeni bir eğitim programı içerisine girmeyi düşünen Kovalar için en doğru zaman, ekim ayı… Çevrelerinden olumsuz tepkiler alabilecek olan Kova burçları, sabırlı olup yavaş hareket ettiklerinde istedikleri sükunete kavuşacaklar!

Balık

Maddi olarak temkinli olmaları gereken bir döneme giren Balıklar, sonunda yoğun iş hayatlarını bir düzene sokacaklar. Çevrelerinden maddi ve manevi destek alabilecek olan Balık burçları, bu arada beklenmedik masraflara da hazırlıklı olsunlar!