Dikkat Çekici Bir Plaj Şıklığı İçin 4 Pareo Modeli

Dikkat Çekici Bir Plaj Şıklığı İçin 4 Pareo Modeli

Modayı takip eden kadınlar için, diğer her yerde olduğu gibi plajda da şık olmak son derece önemlidir... Hatta öyle ki pek çok kadın, tatil planları ile birlikte tatil alışverişlerine de aylar öncesinden başlar... Eh tabii plaj şıklığı, tatil hazırlığı demişken, pareolardan bahsetmemek de olmaz…

Bikini ve mayoların en şık tamamlayıcılarından biri olan pareolar, her sezon olduğu gibi, bu sezon da tarzına özen gösteren kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Biz de, bu yaz plajların şıklığıyla en çok konuşulan kadınlarından biri olmanızı sağlayacak pareo modellerini sizler için mercek altına aldık. 

İşte etkili bir plaj modası için tercih edebileceğiniz 4 pareo modeli:

 

1.Yandan Bağlamalı Pareolar

Plaj kombini denildiğinde akla ilk gelen parçalardan olan yandan bağlamalı pareolar, deniz ya da havuzdan çıktığınızda bikini ve mayolarınızın üstüne giyebileceğiniz en rahat modeller arasında... Bu tarz modelleri, özellikle de hafif transparan olanları tercih ederek, plajların şıklığı ile dikkat çeken kadınlarından biri olabilirsiniz!

Ürünü incele.

 

2.Kaftan Pareolar

Son dönemlerin trendy plaj giyim parçalarından olan elbise biçimindeki kaftan modeller, hem çok şık, hem oldukça pratikler... Siz de yaz güneşi henüz batmadan plajlarda moda rüzgarları estirmek istiyorsanız, tatil çantanıza bir kaftan pareo eklemeyi sakın unutmayın!

Ürünü incele.

 

3.Uzun Elbise Pareolar

Şıklığından plajlarda da ödün vermeyen kadınların sıklıkla tercih ettiği pareo modellerinden bir diğeri de uzun elbise şeklinde olan tasarımlar... Özellikle de iddialı bir stiliniz varsa, çeşitli renk ve model seçenekleri olan uzun elbise tarzı modellerden birini tercih ederek, plajlarda bakışları kolayca üzerinize çekebilirsiniz!

Ürünü incele.

 

4.Pantolon Pareolar

Plaj şıklığınızı tamamlayacak son önerimiz ise, estetik ile konforu bir araya getiren pantolon modeller olacak... Siz de bikini ya da mayonuz ile birlikte tercih edebileceğiniz, transparan tasarımı ile büyüleyici bir güzelliğe sahip böyle bir model ile, plaj şıklığınızı kolaylıkla bir adım öteye taşıyabilirsiniz!

Ürünü incele.