Deri Kıyafetler ile Yapılacak Kombinler

Deri Kıyafetler ile Yapılacak Kombinler

Çanta ve ayakkabılarımızda sıklıkla tercih ettiğimiz deriyi, kombinlerimizin diğer parçalarında da kullanmaya ne dersiniz? Son zamanların yükselen trendlerinden deri malzemeyle yapılan farklı tarz ve modellerdeki deri kıyafetler, dolaplarınızın ve kombinlerinizin vazgeçilmezleri olmaya aday!

Gelin; 4 başlıkta topladığımız deri kıyafetler ile yapılacak kombinlere yakından bakalım!

Deri Etek Kombinleri

Sezonun en dikkat çeken parçaları kuşkusuz deri etekler… Siyah mini modellerini desenli bluzlar ve gömleklerle kombinleyeceğiniz deri eteklerin kahve ve bordo renklileri siyah kazaklarınızın kurtarıcısı olacak! Yüksek belli uzun ya da kısa pileli modellerini kısa üstlerinizle deneyeceğiniz deri eteklerden fermuar detaylı olanlar ise aynı detayları yakaladığınız çantalarınız ve botlarınızla aradığınız uyumu yakalamanızı sağlayacak.

Önerilen ürün: Black Pepper etek

Deri Pantolon veya Şort Kombinleri

Hem gündelik giyimde hem de özel günde pantolonlar vazgeçilmeziniz ise, deri pantolonlar tam size göre! Fermuarlı ya da deri kaplama düğmeleriyle deri pantolonların yüksek belli modelleri, jeanlerinize alternatif olarak kışın kazaklarınız ve sweatshirtlerinizin mükemmel tamamlayıcısı olabilirler. Eğer daha sıra dışı bir şeyler arıyorsanız deri şortlar desenli çoraplarınızla yapacağınız kombinleriniz için ideal!

Önerilen ürün: Only Jean pantolon

Deri Elbise Kombinleri

Sıra dışı ve dikkat çekici bir şeyler arayanlar için deri elbiseler son derece uygun bir seçenek! Özellikle çorap çizmeler ve stilettolarla kombinlendiğinde bambaşka bir hava yaratan deri elbiseler, çanta ve aksesuar uyumunda da sizi zorlamayacak parçalardan… Dar kesimli mini modellerinin sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecek deri elbiselerden bol kesimlileri farklı renkte deri kemerlerle süsleyerek de kullanabilirsiniz!

Önerilen ürün: Cubic elbise

Deri Ceket Kombinleri

Farklı renk ve modelleriyle hepimizin dolabında bulunan, derinin belki de en çok yakıştığı parçalardan biri de deri ceketler… Bahar aylarında olduğu kadar soğuk havalarda da günlük kıyafetin en önemli dış giyimleri arasında olan deri ceketler, üzerine bir türlü bir şey uyduramadığınız elbiseleriniz için en büyük kurtarıcı! Deri bot ve çantalarla da çok yakışan deri ceketler; rengarenk şal, atkı ve fularlarınızı kullanmak için ise mükemmel bir zemin!  

Önerilen ürün: Mavi ceket