Çocukların Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları

Çocukların Tatil Bavulunun Olmazsa Olmazları

Tatil bavulu hazırlamanın özel bir planlama gerektiği konusunda artık hepimiz hem fikiriz. Tatil keyfimizin kesintiye uğramaması için günler öncesinden listeler yapıyor varsa eksiklerimizi hızla tamamlaya çalışıyoruz. Daha önce tatil bavulunun olmazsa olmazlarını sizin için araştırmış ve bir yazı ile paylaşmıştık. İyi haber şu ki; ebeveynleri de unutmadık ve bu defa da çocukların tatil bavulunu içine daldık. Gelin, çocuklarla çıkılan tatillerde bavullarının içinde mutlaka bulundurmamız gerekenler nelermiş beraber bakalım.

Ürün önerisi: OX Sarı Çekçekli Trolley

Deniz Ayakkabısı

Özellikle denizle yeni yeni tanışan miniklerimiz için ayaklarını hem sahildeki sıcak kumlardan hem de denizin dibindeki minik çakıl taşlarından koruyan deniz ayakkabıları birbirinden renkli ve eğlenceli desenleri ile bu yazın favorisi olmaya aday. Havuz kenarları için kaymayı önleyici bir tabanları da bulunan bu ayakkabıları bavulunuza eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Ürün önerisi: Slipstop Çocuk Deniz Ayakkabısı

Mayo

Tatil boyunca adeta küçük bir balık gibi sudan çıkmak istemeyen çocuklarımız için tatil bavulunun belki de en vazgeçilmez parçası, mayo ve bikinilerdir. Biz de bir tanesinin asla yetmeyeceğini biliyor ve tatil bavulunuzda birden fazla mayo ve bikini için yer açmanızı öneriyoruz.

Ürün önerisi: Limon Mayo

Şapka

Yaz tatillerinde vakitlerinin neredeyse tamamını açık alanda geçiren çocuklarımızı güneşin zararlı etkilerinden korumak için daha fazla özen göstermemiz gerekiyor. Bu sebeple yaşlarına ve cilt tiplerine uygun bir güneş koruma kremi seçmek çok önemli. Ancak ne yazık ki güneş koruma kremleri tek başına yeterli değil. İşte bu yüzden tatil bavulunuzda çocuklarınızın hem yüzünü hem de boyun bölgesini güneşe karşı koruyacak bir şapka bulundurmanızı öneriyoruz.

Ürün önerisi: Kitti Şapka