Çekici ve Etkileyici Kadınlara Özel Marc Jacobs Decadence

Çekici ve Etkileyici Kadınlara Özel Marc Jacobs Decadence

Koku, şüphesiz hafızamızda en çok yer edendir. Karakteristik özelliği ile akıllara kazınan ve Adriana Lima ile kendinden fazlasıyla bahsettiren Marc Jacobs Decadence; raflarda yerini koruyor. Yarattığı her kokuya çiçeklerden ve aromalardan önce kişilik/karakter kattığını söyleyen Marc Jacobs, Decadence’ı yine çok iddialı bir söylemle tanıtmış ve onu ‘zevke düşkünlüğün yarattığı çöküntü’ olarak anlatmıştı. Yıllardır, tüm Dünya’da lüksün rotasını belirleyen Marc Jacobs parçası olduğu bu düzene yeni parfümü Decadence ile başkaldırmış ve kendisine de bir öz eleştiri yapmış.

Taze, Romantik, Şehvetli

Marc Jacobs, Decadence’ı sadece ismiyle değil küçük bir cüzdanı andıran suni yılan derisi ile kaplı şişe tasarımıyla da adından söz ettiren bir arzu nesnesi haline getirmeyi başarmış. Şişenin kapağını açar açmaz bir çiçek bahçesine adım atıyor; İtalyan eriği, Bulgar gülleri ve yaseminler arasında romantik bir gezintiye çıkıyorsunuz. Bu tazelik son katmanda amberin gövdeli ve keskin dokusuyla birleşiyor ve sizi feminen, çekici, bir o kadar şehvetli bir kadınla buluşturuyor.

Karakter Kokan Parfüm – Decadence

Günlük rutininize farklılık katmak istiyorsanız, isminden şişesine her detayı ile iddialı Decadence’ı, tıpkı bir cüzdan gibi yanınızdan hiç ayırmayacaksınız.

Ürün Önerisi: Marc Jacobs Decadence Eau So Decadent 100 ml Parfüm