Çanta Ve Ayakkabıların Renk Uyumu

Çanta Ve Ayakkabıların Renk Uyumu

Kombinleri öne çıkarmak için kullanılan, aksesuarların vazgeçilmezi çanta ve ayakkabılar; her mevsim kadınların olmazsa olmazı… Modaya ilgi duyan tüm kadınlar, çanta ve ayakkabıların uyumuna son derece önem verir. Biz de kombinlerinizi daha uyumlu hale getirebilmeniz için çanta ve ayakkabılardaki renk uyumunu sizin için derledik. :)

Kırmızı & Pembe Uyumu

Sezonun en popüler ikilisi: kırmızı ve pembe! Birbirine yakın renkler olan kırmızı ve pembe, başta uyumsuz gibi görünse de bu sezonun en trend iki rengi olarak karşımızda. Rahatlığıyla bilinen kalın, kare topukların revaçta olduğu bu sezon; gündüz kombinlerinizde ayakkabınızı kırmızıdan, çantanızı pembeden yana kullanabilir, aynı kombinle akşam planlarınızda da şıklığınızı sürdürebilirsiniz! En sıradan olduğunu düşündüğünüz kombini bile kırmızı ve pembenin yarattığı kontrastla öne çıkarabilirsiniz.

Ürün Önerisi: Beymen Studio Kadın Rugan Ayakkabı

Ürün Önerisi: VERSACE JEANS Kadın Suni Deri Çanta

Yeşil & Sarı Uyumu

Bu sezon kombinlerinizde baharın rengi yeşil, canlılığın rengi sarıyla bir araya geliyor! Özellikle ayakkabılarda öne çıkan yeşilin tonları günlük kullanım için oldukça elverişli. Sarının her tonundan kullanabileceğiniz çantanız ile ayak bileklerinize kadar uzanan koyu renk jeanlerle yeşil ayakkabılarınızı kombinleyerek güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Ürün Önerisi: İnci Kadın Süet Haki Ayakkabı

Ürün Önerisi: David Jones Askılı Çanta

Gümüş & Mor Uyumu

Gümüş rengi bu sezon da kombinlerinizi parlatmaya devam ediyor! Özellikle ayakkabılarda tercih edilen gümüş rengini kombinlerken en çok dikkat etmeniz gereken detay, üzerinizde parlayan tek parçanın ayakkabılarınız olması… İşte tam da bu yüzden, çanta seçimi yaparken gümüş renge en çok yakışan: mor çantalar! Mat, süet ya da bez; çantanızı hangi dokuda seçerseniz seçin, ama kesinlikle rugan ya da parlak seçmemeye özen gösterin.

Ürün Önerisi: Pierre Cardin Kadın Gümüş Suni Deri Ayakkabı

Ürün Önerisi: Fabrika Portföy

Mavi & Turuncu Uyumu

Yazın en yumuşak renklerinden mavinin, turuncuyla uyumu kombinlerinize enerji verecek! Bu sezon ayakkabılarda öne çıkan mavinin, pastel ve uçuk tonlarını; canlı ve enerjik turuncu çantalarla kombinleyebilirsiniz. İki rengin bir araya gelerek oluşturduğu kontrast, aksesuarlarınızın daha belirgin hale gelmesini sağlayacaktır. Süet, bebek mavisi ayakkabılarla; deri ya da süet portakal turuncusu çantalarla tüm gözleri üzerine çekmeye yetecektir.:)

Ürün Önerisi: Sperry Top-Sider Lifestyle Ayakkabı

Ürün Önerisi: T-Box PL Kadın Keçe Turuncu Çanta