Burçlara Göre Ayakkabı - Çanta Önerileri

Burçlara Göre Ayakkabı - Çanta Önerileri

Burçlarımız, karakterlerimizi yansıttığı kadar tarzlarımızın ve zevklerimizin de aynasıdır. Kombinlerinizde olduğu gibi aksesuar seçimlerinizde de burçlarınızı kendinize rehber edinebilirsiniz. Bu yazımızda size burcunuzun bağlı olduğu grup genelindeki özelliklerinize göre hangi ayakkabı ile hangi çantayı kullanabileceğiniz hakkında fikir vermek istedik.

İşte burçlarınıza göre yapabileceğiniz ayakkabı – çanta tercihleri…

Ateş burçları; Koç, Aslan ve Yay

Etrafa saçtıkları enerjiyle, aceleci tavırlarıyla fark edilen ateş burcu kadınları, trendleri takip etmekten ziyade kendi modalarını yaratmayı severler. Başına buyruk, sıkılgan karakterli bu gruptan en çok Aslan kadını renkli aksesuarları tercih eder. Aslan kadınları ayakkabı ve çantalarında sarı, kahve, taba tonlarını kullanabilir; renkli ve ışıltılı taşlarla süslenmiş modelleri rahatlıkla taşıyabilirler. Canlı renklerden hoşlanmayan Koç kadınları için önerimiz kombinlerini siyah, kısa ve yumurta topuk ayakkabılar ve sade çantalar gibi daha mütevazı parçalarla tamamlamalarıdır. Rahatına düşkün Yay burcu kadınlarına ise boncuklu süet çantalar ile spor ayakkabı ve botlar çok yakışacaktır.

Önerilen ürün: Nike spor ayakkabı

Önerilen ürün: Limon çanta

Toprak burçları; Boğa, Başak ve Oğlak

İyi birer gözlemci olan toprak burcu kadınları bu özelliklerini kullanarak trendleri kendi tarzlarına uydururlar. Geleneksel yaşam stilleri takı ve aksesuarlarına da yansır. Her zaman bakımlı, zarif görünmeyi seven Boğa kadınları; gösterişten uzak parçalardan seçtikleri kombinlerine ince zincir detaylı çantalar ve işlemeli ya da desenli ayakkabıları ile hareket katabilirler. Başak kadınlarının, en büyük zaaflarından olan çantalar arasından mavi ve tonlarını tercih etmelerini öneriyoruz. Bunları süet çorap çizmeler ya da yüksek topuklu botlarla tamamlayabilirler. Oğlak kadını için ise pastel ve toprak tonlarında seçilmiş püskül detaylı ayakkabılar, yine püskül detaylı çantalarla uyumlu bir ikili oluşturabilir.

Önerilen ürün: Dune çizme

Önerilen ürün: Pinoki çanta

Hava burçları; İkizler, Terazi ve Kova

Hava burçları son derece sosyal, yeniliğe açık, trendlerin yakından takipçisi olan burçlardır. Rutin sevmeyen bu burçların dolabında her tarza uygun parçalar bulunabilir. Ezber bozan tarzlarıyla Kova kadınları hem spor hem de klasik kombinler yapabilirler. Örneğin spor bir sırt çantası ile alçak topuklu bootielerden oluşturacakları bir karma kombin, Kova kadınları için idealdir... Yeşilin tonlarını seven Terazi kadınına özellikle tüylü, dantelli, püsküllü çanta modelleri ve aksesuarlı botlar veya topuklu ayakkabılar çok yakışacaktır. Rahatlığına öncelik veren İkizler kadınının da mor rengine olan düşkünlüğünü göz önüne alarak mor ve tonları ile uyumlu gri ya da füme renkte detaysız botlar, çizmeler ve çantalar öneriyoruz.

Önerilen ürün: Bambi bot

Önerilen ürün: U.S. Polo Assn sırt çantası

Su burçları; Yengeç, Akrep ve Balık

Mükemmeliyetçi karakterlerini giyimlerinde de gözlemleyebileceğimiz Su burçları, aksesuar seçimlerinde son derece titiz davranırlar. Dikkatleri üzerine toplamayı seven Akrep kadınları için rugan ayakkabılar, yüksek topuklu çizmeler ve çorap botlar hemen her ortam için idealdir. Bu ayakkabıları portföy ya da clutch gibi küçük çantalarla kombinleyebilirler. Daha zarif görünmeyi seven Yengeç kadınları ayakkabı tercihlerini stiletto, çanta tercihlerini ise küçük el çantalarından yana kullanabilirler. Romantik yönleriyle bilinen Balık kadınları kombinlerini pudra pembe, uçuk mavi, fuşya gibi renklerin hâkim olduğu çantalarla ve daha koyu renklerde espadril ya da oxford gibi günlük ayakkabılarla tamamlayabilirler.

Önerilen ürün: Nine west ayakkabı

Önerilen ürün: Pascal Classic Polo Razquet portföy