Bu Yazın En Dikkat Çeken Makyaj Trendleri

Bu Yazın En Dikkat Çeken Makyaj Trendleri

Moda dünyasındaki trendler adeta başımızı döndüren bir hızla değişiyor. Öyle ki henüz birini yakalayamadan, diğerine alışmak zorunda kaldığımız bile oluyor. Kimi zaman ayak uydurmakta güçlük çektiğimiz bu değişim rüzgârı pek tabi ki bakım ve güzellik kavramlarını da etkiliyor. Bu yazın en dikkat çeken makyaj trendlerini sizin için derledik.

Sıralı Kaşlar

Beslenmeden, ev dekorasyonuna kadar pek çok alanda etkisini hissettiren ‘doğaya dönüş’ trendi kaşları da es geçmedi. Kendinizi alınmayan ve hatta kesilmeyen kaşların konforuna teslim edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kaşlarınızı bir fırça yardımı ile ayırıp kaş jölesi olarak da anılan şeffaf bir jel ile sabitlemek. Sıralı kaş trendine katılmak bu kadar kolay :)

Ürün önerisi: Shiseido Kaş Jölesi

Taze Dudaklar

Matıydı, parlağıydı, açığıydı, koyusuydu derken neredeyse hepimiz bir ruj koleksiyonun sahibi olduk! İyi haber şu ki size yeni bir ruj aldırmayacağız J Çünkü bu yaz evdeki rujları, çantalarımızdaki dudak nemlendiriciler ile karıştırarak kullanmak çok moda! Bu ikili bir yandan dudaklarınıza bakım yaparken bir yandan da taze bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak.

Ürün Önerisi: Burts Bees Dudak Koruyucu

İddialı Eyeliner

Konu göz makyajı olunca bordo ya da kahverengi gibi alternatif renklerle arasına bir mesafe koyanlardansanız, bu yaz sizin yazınız! Karakteristik ve iddialı tavrıyla birkaç sezondur popülerliğini koruyan kedi gözü makyajı bu sezon daha asi ve simsiyah!

Ürün Önerisi: Dior Eyeliner 

Sanat Eseri Tırnaklar

Boyundan, rengine hatta kesimine kadar pek çok detayına kafa yorduğumuz tırnaklarımız bu yaz başrollerde! İster üzerine birer emoji yapıştırın ister sloganlarla kendinizi ifade edin. Ya da geometrik şekillerden faydalanın. Ancak ne olursa olsun düz renk bir oje ile sokağa çıkmayın! Bu yaz kırmızı tırnaklar ve Fransız manikürü çok demode. Bizden söylemesi…

Ürün Önerisi: Nascita Tırnak Bakımı