Bu Bahar Kendinizi Yenileyin

Bu Bahar Kendinizi Yenileyin

Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen sonbahar ve kışın gri, soğuk örtüsünün üzerimizden kalktığı ilkbahar ayları, doğanın uyandığı, yeryüzünün kendini yenilediği zamanlardır... Peki doğanın daha canlı, havanın daha temiz, renklerin daha parlak olduğu, yeni başlangıçlar için ideal olan bu mevsimde siz kendinizi yenilemek için ne yapabilirsiniz? Nike’nin uzman eğitmeni, lifestyle fitness koçu Gökçen Arıkan, bu soruyu yanıtlamanıza yardımcı olabilir...

 
Gelin; Arıkan’ın üç basit ama etkili maddeden oluşan, sağlam bir vücut ve zihin için kendini yenileme rehberine birlikte bakalım...

 

Koş

Ürünü incele.

Güçlü ve fit bir vücut, sağlıklı bir kalp, huzurlu bir kafa... Temel sporlardan koşu, bunlara ve beraberlerinde gelen yenilenme hissine sahip olmak için yapabileceğiniz en etkili aktivitelerden biri... O halde hala ne duruyorsunuz? Sezon açıldı; gym’lerden çıkma vakti geldi! En sevdiğiniz koşu ayakkabılarınızı giyin, ve İstanbul sokaklarında koşmaya başlayın... Henüz aşılacak çok mesafe var!

 

Egzersiz Yap

Ürünü incele.

“Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır.” diyenler genellikle haklı olsalar da, bazı şeyler belli zaman ve mekanlar ile kısıtlanamayacak kadar önemlidir. Koşu ile birlikte sağlıklı ve fit bir hayatın bir diğer anahtarı olan egzersiz de bunlardan biri...  Siz de bu bahar; tarzınıza, rutininize ve amaçlarınıza en uygun egzersizi bulun, ve yapın. Ne zaman, nerede olursa olsun!

 

Ve Yaşa!

Ürünü incele.

Bahar demek, her şeyden önce yaşam demektir. Mevsimin ve doğanın getireceği enerjiyi sportif aktivitelerde olduğu kadar günlük hayatınızda da kullanın. Hiçbir şeyi ertelemeyin, kendinize daha fazla zaman ayırın, ve daha aktif olun. Başka bir deyişle, daha fazla yaşayın! Ve, bunu yaparken kişisel tarzınızı yansıtmaktan da sakın çekinmeyin!

Güçlü ve aktif olan, ve bunu tarzı ile de her zaman, her yerde belli eden kadınların bu bahar ihtiyaç duyacağı her şey Nike Women İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda sizleri bekliyor.  Siz de bu tanıma uyduğunuzu düşünüyorsanız, şimdi kendinizi yenilemenin tam zamanı!