Bu Ay Kaçırmamanız Gereken 5 Film

Bu Ay Kaçırmamanız Gereken 5 Film

Sinema bakımından oldukça zengin geçecek olan kasımda, birbirinden güzel ve iddialı pek çok film gösterime girecek. Bu yüzden eğer siz de sıkı bir sinema takipçisiyseniz, bu yazımızı okumadan geçmeyin! Gelin; komediden drama, gerilimden polisiyeye birçok filmin gösterime gireceği kasımda öne çıkacak yapımlara bir bakalım…

1- Yol Ayrımı

Vizyon Tarihi: 10 Kasım

Babasından miras kalan tekstil imparatorluğunu büyütmek için hayatı boyunca çabalayan Mazhar Kozanlı’nın bir trafik kazası geçirmesinden sonra hayata karşı bakışının değişmesi ile başına gelenlerin anlatıldığı film, şimdiden sinemamızın efsanelerinden olmaya aday … Eşkıya ve Kabadayı gibi kült filmlerin yönetmeni Yavuz Turgul’un çektiği, başrolünde Şener Şen’in yer aldığı Yol Ayrımı, sinemada izlemezseniz pişman olacağınız bir film!

2- Doğu Ekspresinde Cinayet

Vizyon Tarihi: 10 Kasım 2017

Polisiye edebiyat deyince akla ilk gelen isimlerden bir tanesi olan Agatha Christie’nin başyapıtı Doğu Ekspresinde Cinayet kitabından aynı isimle sinemaya uyarlanan film, suç ve gizem sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapım! İşlenen cinayet sonrasında herkesin şüpheli olduğu bir trende mahsur kalan kişilerin ve cinayeti çözmeye çalışan dedektifin hikayesinin anlatıldığı Doğu Ekspresinde Cinayet’in başrollerinde Johnny Depp ve Penélope Cruz var!

3- Justice League: Adalet Birliği

Vizyon Tarihi: 17 Kasım 2017

Superman, The Flash, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve tabii ki Batman… Bütün efsanelerin bir filmde toplandığı Justice League: Adalet Birliği, çizgi roman uyarlamalarındaki yeteneğini ispatlamış Zack Snyder tarafından filme alındı. Eğer çizgi roman uyarlamalarını, özellikle de DC Comics evrenini seviyorsanız, Justice League bu ay kaçırmamanız gereken filmler arasında!

4- Ayı Paddington 2

Vizyon Tarihi: 24 Kasım 2017

Listemizin dördüncü sırasında bir devam filmi var: Ayı Paddington 2... İlk filmin eğlenceli atmosferinin başarılı bir şekilde korunduğu bu yapımda, artık Brown ailesinin bir ferdi olan Paddington’un Lucy teyzesine hediye almak için çabalarken başından geçenler anlatılıyor. Çocuklarınızla izleyebileceğiniz keyifli bir film arıyorsanız, Ayı Paddington’ın hikayesi son derece uygun bir seçim olacaktır.

5- Kardeşim Benim 2

Vizyon Tarihi: 24 Kasım 2017

Başka bir devam filmi ile listemizi sonlandırıyoruz. Hakan ve Ozan kardeşlerin maceralarının hız kesmeden devam ettiği Kardeşim Benim 2, bir cenaze için Ege’ye gidilmesiyle başlıyor. Ege’de kendilerini yeni bir macera içinde bulan ikili, sizlere de tadına doyulmaz bir yolculuk hikayesi sunuyor! Başrollerinde yine Burak Özçivit ve Murat Boz’un yer aldığı Kardeşim Benim 2, kahkahalar eşliğinde izleyeceğiniz bir film!