Boyner Evinize Geliyor!

Boyner Evinize Geliyor!

Eviniz sizce de her zaman daha iyisini hak etmiyor mu? Siz de yaşam alanınızı birbirinden şık ve kullanışlı banyo ve mutfak malzemeleri, elektrikli ev aletleri, dekoratif aksesuarlar ve daha fazlası ile zenginleştirip güzelleştirmek istemez misiniz? Eğer bütün bunlara cevabınız evet ise doğru yerdesiniz! Giyimden kozmetiğe, ayakkabıdan aksesuar ve spor malzemelerine yayılan ayrıcalıklı ürün kataloğuyla hayatınızı daha şık ve kolay kılmak için çalışan Boyner, yeni konsepti ile şimdi de evlerinize geliyor! Çok geniş bir yelpazeye yayılan birbirinden kaliteli ve şık ev ürünlerinin yer aldığı Boyner evde koleksiyonunda, hayalinizdeki yaşam alanını oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız her parçayı bulabileceksiniz!

Boyner Evde Koleksiyonu

Boyner, Evde konsepti ile, yaşam alanınızın her köşesine canlı ve estetik bir hava katacak yeni ve özel pek çok ürünü sizlere sunuyor.  Ev tekstili, sofra, mutfak, banyo, elektrikli ev aletleri, dekorasyon ve aksesuar kategorileri altında karşınıza çıkan çok sayıda seçkin ürün, hem hayatınızı kolaylaştıracak, hem de evinizde kendinizi her an özel hissetmenizi sağlayacak!

Farklı Zevklere Uygun Konseptler

Boyner Evde kataloğunda New Classic, Heritage, Provence ve Nomad olmak üzere dört konsept yer alıyor. Her biri farklı zevklere ve iç mekân dekorasyonlarına hitap eden, dikkat çekici renk armonilerine sahip bu konseptler altında tabaktan aynaya, elektrikli süpürgeden havluya kadar kimi işlevsel, kimi dekoratif çok sayıda ürün beğenilerinize sunuluyor. Fakir, Sinbo ve Pukka Home gibi pek çok seçkin markanın imzasını taşıyan; vintage, romantic, country ya da modern tarzlardan izler bulabileceğiniz Boyner Evde ürünleri ile, siz de evinizde dilediğiniz ortamı kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Hayatınıza ufak dokunuşlar yaparak büyük etkiler bırakmayı hedefleyen Boyner Evde ürünlerini, online mağazada ve şubelerde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz!