Bir Şort Üç Kombin!

Bir Şort Üç Kombin!

İstisnasız her yazın favori parçası şort yılların eskitemediği ikonik bir moda parçası. Plaj partilerinden, şık akşam yemeklerine kadar pek çok etkinlikte kurtarıcımız olan şortlarla üç ayrı kombin hazırladık.

Bir Şort Bir T-shirt

Neredeyse günün her saatinde giyebileceğiniz bu kombinin reçetesi basit; bir şort ve bir t-shirt! Özellikle jean şortlarınızı bu yazın modası belden kesilmiş gibi duran kısa tshirtler birlikte giyebilir, nispeten sade diyebileceğimiz bu kombini aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Bizim aksesuar önerimiz üst üste takabileceğiniz çoklu kolyeler ve canlı renklerdeki bir sandalet.

Ürün önerisi: Black Pepper Püskül Detaylı Mavi Şort

Kimono Kardeşliği

Podyumlardan plajlara jet hızıyla transfer olan kimonolar bu sezon şortların da en popüler eşlikçisi. Siz de mayonuzun üstüne giydiğiniz kimonunuzu, sahillerden ılık yaz akşamlarına taşıyabilir, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Kombininizi tamamlamak için topuklu sandaletleri ve yazın bir diğer favorisi küçük hasır çantaları unutmayın. :)

Ürün Önerisi: T-Box Püskül Detaylı Desenli Plaj Elbisesi

Hem Spor Hem Şık

Yazın yaramaz çocuğu :) şortlarınızı daha ciddi bir havaya sahip gömleklerle tamamlamaya ne dersiniz? Lütfen hemen ‘Olmaz’ demeyin ve bu yaz bir kere de olsa deneyin. Gardrobunuzdaki bir şortunuzu dökümlü bol gömleklerinizle birlikte giyebilir hem spor hem de şık görünebilirsiniz. Eğer biraz daha romantik bir ruh halinde iseniz küçük ipucumuz var; gömleğinizin yakasından kısmi olarak görünen dantelli kısa üstler tam size göre!

Ürün Önerisi: Limon Ekoseli Simli Kırmızı Gömlek