1 yıl önce

Spora Zaman Ayırmak

Begüm Akyol

Begüm Akyol üyelik : 04-06-2017 açılan başlık : 1 alınan beğeni :3
04-06-2017 18:09:33

Spora Zaman Ayırmak

Gökçen Arıkan'ı Instagram'dan takip ediyorum. Anlıyorum mesleği de spor yapmak / yaptırmak ancak ben hem aile hayatı hem spor hayatı hem de özel hayatı nasıl bir arada tuttuğunu çok merak ediyorum. Ben haftada 3 gün spora gidiyorum ve fazlasıyla yoruluyorum. Enerji için tüketebileceğim besinler var mı önerebileceğiniz? Supplement kullanmalı mıyım?

Gökçen Arıkan

Gökçen Arıkan üyelik : 01-06-2017 açılan başlık : 0 alınan beğeni : 1
06-06-2017 19:19:51

Spora Zaman Ayırmak

Hepsini birarada dengede tutmak benide zorluyor.
Fakat düzenli bir program oluşturduğunuzda birçok şeyin üstesinden kolaylıkla gelebildiğinizi göreceksiniz. Yemek saatleri ve antrenman saatlerini programlı bir şekilde hayatınızın içerisine dahil edin. Herşeye yetişmek mümkün olmadığı için benim en büyük kurtarıcım eşim oluyor. Evde iş bölümü yapmak günlük koşturmaları rahatlatabilir.
Sporunuzu düzenli yaptığınız takdirde yorgunluğunuz ortadan kalkacak, kronik bir yorgunluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda sağlık uzmanından destek almanızı öneriririm. Belki ihtiyacınız olan bir vitamin takviyesi olabilir bunun yanında supplements kullanmıyorum ve tavsiye etmiyorum. Benim tavsiyem sağlıklı ve işlenmemiş gıdalar tüketmek