Banyonuza Şıklık Katacak Aksesuarlar

Banyonuza Şıklık Katacak Aksesuarlar

Evimizin en küçük alanlarından olan banyolarımızın dekorasyonuna harcadığımız vakit, içlerinde geçirdiğimiz zamana paralel olarak oldukça azdır... Bu kısa sürede, hem hijyenik ve düzenli hem de şık görünmesi için genelde banyolarımızı beyaz rengin hakimiyetine bırakırız. Bu haliyle gözümüze sıradan ve renksiz görünebilen banyolarımıza biraz renk katmanın en etkili yolu da tabii ki banyo aksesuarlarıdır! Eğer siz de banyonuza şık bir dokunuş yapmak için tercih edebileceğiniz aksesuarları merak ediyorsanız, sunacağımız önerilere bir göz atın deriz!

İşte banyonuza şıklık katmak için kullanabileceğiniz banyo aksesuarları…

Banyo Setleri

Sabunluk, diş fırçalığı, çöp kovası gibi parçalardan oluşan banyo setleri, banyonuzun temel ihtiyaçlarından biridir... Aynı zamanda, bu kalabalık setlerin banyonun çeşitli alanlarına dağılacak olan parçaları, doğru seçildiklerinde, dekorasyona da önemli bir katkı sağlarlar. Hatta bu parçaları kullanmak, açık renklerin ağırlıkta olduğu banyonuzu renklendirmek için başvurulacak en kolay yol olarak düşünülebilir... Siz de biçim, renk, desen olarak banyonuz ile uyumlu banyo setlerini seçerek ortamı kolayca hareketlendirebilirsiniz!

Önerilen ürün: Boyner Evde banyo aksesuarı

                          Boyner Evde banyo aksesuarı

Dekoratif Kutular

Banyo dolaplarında muhafaza ettiğimiz irili ufaklı malzemelerin bazılarının sürekli elimizin altında olmasını istediğimiz için çoğu zaman dolapları kullanmaya üşeniriz. Bu malzemeleri banyomuzun çeşitli yerlerine bıraktığımızda ise zaten dar olan alan kalabalık ve dağınık bir hale gelebilir. Siz de bu durumdan şikayetçiyseniz çözüm basit; dekoratif saklama kutuları! Temizlik ürünleri, saç şekillendiriciler gibi büyük ya da sabunlar, tokalar gibi küçük malzemelere uygun boyutlarıyla seçeceğiniz rengarenk saklama kutuları, banyonuza hem şıklık hem de düzen getirecek!

Önerilen ürün: Banyo Evde banyo aksesuarı

Dekoratif Havlular

Son dönemlerde banyolarda rastladığımız, farklı biçim ve renklerdeki sabunların dekoratif öğe olarak kullanılması trendi, havlularda da kendini göstermeye başladı. Renk ve desenleri banyonuzun dokusuyla uyumlu olacak şekilde seçeceğiniz havlularınızı, hasır sepetlerin içine yerleştirerek hem çamaşır ya da kurutma makinesinin üzerindeki boşluğu doldurmak hem de iç mekâna şıklık katmak için kullanabilirsiniz!

Önerilen ürün: Boyner Evde havlu