Baharda Öne Çıkan Renk Tonlarını Nasıl Kombinlemelisin?

Baharda Öne Çıkan Renk Tonlarını Nasıl Kombinlemelisin?

Güneşin yavaş yavaş yüzünü bize dönmesi ve havanın tenimize yumuşacık dokunuşuyla birlikte sokağa da gözle görülür renk ve canlılık geldi! 2018’de de baharın favori parçası olan rengarenk elbiseler, yazın sakin tonlarından beyaza adeta meydan okuyor.

2018 İlkbahar Renk Trendleri mevsimin de ötesinde; sarsıcı ve tılsımlı, yepyeni bir baharı müjdeliyor. Bu yılın bahar renkleri yer yer çizgiler, kareler, metal ışıltılı ve beklenmedik kesimlerle; bazen de fırfırlar, pileler, uçuş uçuş çiçekli ipek kumaşlar ve kararlı bir sakinliğin içinden yansıdılar.

Cesaret, Dinamizm ve Espri!

Bahar modası biraz da soyut desenlerden doğa betimlemelerine, koyu renklerden pastel tonlarına geçiş yapıyor. Bahar kombinleri şimdi kumaşlarıyla hafif, renkleriyle iyimser bir halde karşımızda!

Havanın sıcaklığı içimizi kıpır kıpır etmeye başladığı anda etekler yine gözbebeğimiz! Pileli, ekoseli, pareo stili, midi, mini fark etmez. Tercihinizi hangisinden yana kullanırsanız kullanın, etekler baharda da en iyi tamamlayıcılarınızdan olacak.

Ürün Önerisi: Fashion Union Çiçek Desenli Mini Etek

Geçişkenliğin simgesi: SARI

Yazı ve sıcağı anımsatan, insanlara mutluluk ve özgüven veren bir renk olan sarı bu bahar da yine kombinlerin vazgeçilmezi. Mevsim geçişkenliğini fark ettiren özellikle açık renk, rahat jeanlerle kullanımı yükselişte olan sarılar, içimizi ısıtmaya geliyor!

Ürün önerisi: Random Sırt Detaylı Sarı Şifon Bluz

Masmavi bir rüya etkisi!

Mavi, bu yıl da her tonuyla üstünüzde taşınmaya aday. Bulutsuz gökyüzünün mavisinden esinlenmiş, rüya gibi bu renk, huzuru ve umudu temsil ediyor. Transparan ya da ipek, keten ya da hafif kumaşlar fark etmez; mavi bu bahar da rahatlıkla kombinleyebileceğiniz soft bir renk olarak yerini aldı.

Ürün önerisi: Network Pileli Saks Mavisi Elbise

Bahar Romantizmi!

Sakinliği ve romantikliği ile pembe renginin yatıştırıcı etkisi yeni sezonda daha çok öne çıkıyor. Bahar kombinlerinizde “dinginlik” rolünü pembe sahipleniyor! Sezonun trend çiçekli elbiseleriyle ya da basic sweatler ve rahat mom jeanlerle, hiç görünmediğiniz kadar romantik görünebilirsiniz.

Ürün önerisi:  Network Sazlık Desenli Yeşil Elbise

Trend alarmı: Aksesuarlar!

Yeni sezonun en öne çıkan trendi elbette aksesuarlar! Şapkalar, gözlükler, kolyeler, kemerler, saç kolyeleri ve daha nicesi bu sezonda da en sevilenler arasında. Özellikle retro gözlüklerin tekrar yükselişte olduğu aksesuarların kullanımı deyim yerindeyse şart oldu. Ayakkabıların ise düz ya da düze yakın kullanımıyla bu sezonu oldukça şık ve rahat geçireceksiniz!

Ürün önerisi: Miu Miu 0MU 02SS Güneş Gözlüğü , Buckley London Bilezik