Aylık Burç Kombinleri - Yengeç

Aylık Burç Kombinleri - Yengeç

Haziran ve Temmuzda doğan Yengeç burcu kadınlarının her biri farklı hayat tarzlarına sahip olsalar da, burçlarının genel özellikleri sebebiyle belirli konularda ortak bir noktada buluşabilirler. Örneğin giyim tarzında… Evlerine ve ailelerine bağlı olmalarıyla tanınan Yengeç burcu kadınlarının giyim tarzlarında kimi zaman feminen, kimi zaman da domestik bir hava görülür. 

Abartıdan kaçınan, zaten karakterleri gereği feminenliği bile yumuşak bir tonda yaşayan Yengeçlerin; daha çok sade, klasik ve rahat kıyafetleri tercih ettikleri söylenebilir. Tabii yeri geldiğinde giyimlerine zarif detaylar katmayı ve göz alıcı olmayı da iyi bilirler… 

Bu yazımızda, Yengeç kadınlarının tercih edebileceği 3 stili sizler için listeledik. İşte, Temmuz ayının burcu Yengeç için kombin önerileri:

 

Vintage esintileri

Detaylara önem veren, gösterişten uzak aksesuarları tercih eden yengeç kadınlarının giyimlerinde vintage esintilerine rastlamak hiç de şaşırtıcı olmaz. Yengeçler için ideal olan bu kombin önerimizde, geçmişten günümüze popülaritesi hiç azalmayan püsküllü çantalar, ince ve kibar bijuteriler, yazın ruhuna uygun fırfırlı ve düşük omuzlu bluzlar yer alıyor.

 

Klasik ve feminen  

Yengeç kadınlarının sık sık yöneldikleri abartıdan uzak kadınsı tarz, klasik parçaların da etkisiyle hoş kombinlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Dolayısıyla, güzelliklerini ortaya çıkarmak için, pötikareli ya da puantiyeli elbiseler ile geniş çerçeveli gözlük ve şapka gibi aksesuarların bir araya gelerek oluşturacağı kombinler ideal… Yalnız, klasik parçaları tercih ederken demode olmamaya dikkat etmek şart!

 

Rahat, sade ve zarif

Konforu seven Yengeç kadınları, zarafetlerinden ödün vermek istemedikleri zamanlarda hem rahat hem de şık kombinler ortaya çıkartabilir. Yengeç kadınlarının stillerinin daimi bir parçası olan şifon, ipek gibi yumuşak dokulu kumaşlar ve bol kesimler, pastel tonlar ile bir araya gelince rahat, sade ve zarif kombinler ortaya çıkıyor.