Aylık Burç Kombinleri – Yay

Aylık Burç Kombinleri – Yay

Kasım ve aralık aylarında dünyaya gelmiş olan Yay burcu kadınları; yüksek enerjili, neşeli, dışa dönük ve özgürlüğüne düşkün bir kişiliğe sahiptirler. Giyimlerinde şıklığa olduğu kadar konfora da önem veren yay kadınlarının kombinleri çoğu zaman gösterişten uzak, mümkün olduğunca sade kıyafetlerden oluşur. Siz de Yay burcuysanız ya da benzer bir tarza sahipseniz, Yay kadınının özelliklerine göre derlediğimiz bu kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz!

İşte yay burcu kadınlarının karakteristik giyim tarzları!

Rahat ve Sportif Parçalar

Yay kadını için gece kıyafeti, günlük giyim, özel gün fark etmeksizin, şıklık ile birlikte rahatlık da daima ön plandadır. Günlük giyimde genelde sportif bir tarzı benimseyen yay kadınına jean ve bol sweatshirtler ya da kazaklarla kombinlenen spor ayakkabılar çok yakışacaktır. Gece eğlencelerinde ve özel günlerde dahi sade olmaktan yana olan yay kadınları; mini etekler ya da uzun tuniklerle kombinlenecek çorap çizmeler ile göz alıcı bir görünüm yakalayabilirler.

Önerilen ürün: Nike spor ayakkabı

Yumuşak ve Zarif Çizgiler

Dolabındaki neredeyse tüm parçaları birbiriyle denemiş olan yay burcu kadını, kendi tarzını yaratmayı sever. Kıyafetlerinde popüler ya da abartılı ürünlerden uzak; tek parça elbiseler, tek renkli kabanlar ve espadril ya da alçak topuklu bootieler gibi yumuşak seçimler yaparak aradığı doğallığı yakalayabilir. Diğer burçlardaki birçok kadının kendisine yakıştıramadığı buz mavisi jeanleri; sarı, bej, lila gibi uçuk renkli etek ve elbiseleri rahatlıkla taşıyabilir.

Önerilen ürün: Benetton mont

Küçük Ama Dikkat Çekici Aksesuarlar

Her kadının bir aksesuar konusunda bir zaafı vardır. Yay kadınları için ise bu, renkli taşlardan oluşan sade ama iddialı küpelerdir. Yay kadını; kumaş pantolon, açık renkli bir gömlek ve blazer ceketle oluşturduğu bir kombini taşlı küpeler, detaysız bir clutch çanta ve göz çevresi yoğun hafif bir makyajla tamamlayabilir. Günlük giyimde sportifliğinden ödün vermeyecek olan yay kadını için küçük bir saat, deri kemer ve basit bir kol çantası da aksesuar ihtiyacını karşılamaya yetecektir.

Önerilen ürün: Beymen askılı çanta