Aylık Burç Kombinleri – Terazi

Aylık Burç Kombinleri – Terazi

Eylül ve Ekim aylarında dünyaya gelmiş olan Terazi burcu kadınları, her zaman düzenli olmayı severler ve bu tercihlerini, giyim stilleri başta olmak üzere hayatlarının her alanında uygularlar. Giyimleriyle kusursuz bir görünüm ortaya koymaktan hoşlanan Terazi kadınları, sade ve şık duran modeller ile göze batmayan renkleri tercih ederler. Biz de, hem Terazi burcu kadınları hem de bu tarzdan hoşlananlar için oluşturulabilecek çok sayıda kombinden en şık olanlarını sizler için listeledik.

Bu ayki burç kombinleri yazımızda, birbirinden güzel kombin örnekleri ile Terazi burcu kadınlarının tarzına ışık tutacağız…

Rahat ve Kullanışlı

Rahatlarına düşkün olan Terazi burcu kadınlarını ince topuklu ayakkabılarla ya da minicik çantalarla görmek pek mümkün değildir. Her zaman uzun süre kullanabileceği ve en rahat olacağı modelleri  toplamayı seven Teraziler, doğru kombinlerle son derece zarif görünmeyi de başarabilirler. İçine çok sayıda eşyayı düzenli bir şekilde koymayı mümkün kılan, tasarımlarıyla ise çok şık görünen rugan ya da deri çantalar ve kalın topuklu ayakkabılar ile en az bu parçalar kadar rahat şifon elbiselerin bir araya gelmesiyle, konforlu ve şık bir kombin oluşturmak mümkün.  

Klasik ve Oturaklı

Terazi kadınları salaş kıyafetleri sevmedikleri gibi moda olan kıyafet modellerini de tercih etmezler. Çoğunlukla herkes tarafından kabul gören, klasik bir giyim tarzından hoşlanırlar. Terazi için en ideal kombinlerin bileşenleri, elbette ki kumaş paltolar, ipekli gömlekler, dantel elbiseler ve dar pantolonlardır. Aksesuar olarak tercih edilebilecek deri ya da rugan çantalara, yine aynı dokuda ayakkabılar eşlik ederken, takı olarak klasik stili temsil eden inci kolye ve küpeler ile oturaklı ve hoş bir hava yakalanabilir.

Toprak Tonları Ön Planda

Terazi burcu kadınları temiz ve düzenli görünmeyi severler. Bu nedenle en temiz görünen renkleri ve detaylardan uzak, sade modelleri tercih ederler. Teraziler nüde ya da toprak rengi tonlarını kullanarak kusursuz kombinler oluşturabilir! Çanta ve ayakkabı seçiminde koyu kahverengi, kıyafetlerde ise açık tonları tercih ederken altın rengi aksesuarlar ile çok şık bir görünüm ortaya koyabilirsiniz.