Aylık Burç Kombinleri – Oğlak

Aylık Burç Kombinleri – Oğlak

Aralık ve Ocak aylarında dünyaya gelmiş olan Oğlak burcu kadınları; kendinden emin ve kararlı tavırlarıyla dikkat çeken son derece güçlü bir yapıya sahip insanlardır. İstikrarlı ve tez canlı kişiliklerini giyim tarzına da yansıtan bu burcun kadınları, alışverişlerinde sezonluk değil ömürlük kıyafetleri seçerek kombinlemekte zorlanmayacakları zamansız parçalara sahip olurlar. Siz de bu sözlerde kendinizden bir şeyler bulmaya başladıysanız, Oğlak burcu kadınları için hazırladığımız kombin önerilerinden ilham alarak tarzınıza katkıda bulunabilirsiniz!

İşte Oğlak kadınına özgü giyim tarzından hareketle yapılacak şık kombinler!

Rahat ve Pratik Parçalar

Ayna karşında çok fazla zaman harcamayı sevmeyen Oğlak burcu kadınları kombinlerini detaylara boğulmadan, pratik parçalarla oluştururlar. Kıyafetlerden en büyük beklentisinin rahatlık olduğu Oğlak kadınları için bol kesim kumaş ya da jean pantolonlar, geniş kazaklar ve salaş hırkalar; dolaplarının olmazsa olmazlarıdır. Özel günlerde bile konforun ön planda olduğu Oğlaklar mecbur kalırlarsa etek tercihlerini kalem etekten yana kullanabilir ve kombinlerini sade ve şık bir blazer ceket ile tamamlayabilirler.

Önerilen ürün: Koton etek

Koyu Renkli Kombinler

Pastel ve canlı renkleri kendilerine pek yakıştırmayan Oğlak kadınlarının favorileri siyah başta olmak üzere füme, petrol yeşili, lacivert, kahverengi gibi koyu renklerden oluşur. Kazak, bluz, gömlek ve benzeri kıyafetlerde yeşil ve gri tonlarına sıklıkla yer veren Oğlak burcu kadınları, bu parçalarla deneyecekleri etekleri toprak tonlarında seçebilirler. Sıcak renklerden kırmızıya ayrıcalık tanıyan Oğlaklar koyu renklerle oluşturdukları kombinlerini kırmızı aksesuarlarla tamamlayabilirler.

Önerilen ürün: Stamina kazak

Gösterişsiz Takı ve Aksesuarlar

Gümüş ve bronz aksesuarlara özel bir zaafı olan Oğlaklar, özellikle oniks ya da akik taşlarıyla geleneksel tarzda tasarlanmış takılara hemen her kombinlerinde yer verebilirler. Şal, fular, atkı gibi parçalarda daha renkli ve desenli tercihler yapan Oğlak kadınları vintage tarzdaki çapraz askılı ve sırt çantaları kıyafetlerine rahatlıkla uydururlar. Spor ayakkabı, alçak topuklu bot, sandalet ve babetler ayakkabı tercihlerinde de rahatlarına düşkün olan oğlak burcu kadınları için ideal parçalar arasındadır.

Önerilen ürün: Pierre Cardin eşarp