Aylık Burç Kombinleri – Kova

Aylık Burç Kombinleri – Kova

Ocak ve Şubat aylarında dünyaya gelmiş olan Kova burcu kadınları; bulundukları her ortamda kendilerine özgü tutumları, entelektüel yapıları ve aykırı tavırlarıyla dikkat çeker. Sanatsal yönü ağır basan bu burcun kadınları, hayatlarının her alanında kullandıkları yaratıcılıklarını giyim tarzlarına da yansıtırlar. Siz de bu ayırt edici biçimde tasarım yeteneğine sahip olan Kova kadınlarının stillerine daha yakından bakmak ve tarzınıza ilham olacak fikirler edinmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Sıra Dışı Bir Stil

Giyim tarzında marjinal seçimlerden yana olan Kova burcu kadınları; modern ile gelenekseli harmanlayan, çağının ötesinde bir stile sahiptir. Alışveriş merkezlerinde satılan birbirinin benzeri kıyafetler pek ona göre değildir; butik mağazalardan aldığı retro ceketler, bol jeanler, detaylı gömlekler Kova kadının dolabının vazgeçilmezleri arasındadır. Kıyafetlerinde standart kalıpların dışına çıkan Kova kadınının kombinleri sarı, mavi gibi canlı renklerden, baskılı t-shirt ve kalem etek gibi farklı tarzdaki parçalardan oluşabilir.

Önerilen ürün: Mink Pink ceket

Yaratıcı ve Pratik Kombinler

İster günlük giyim ister özel gün olsun Kova kadınları kombinlerini o anki ruh durumlarına göre yaparlar. Kıyafet seçerken fazla vakit kaybetmeyi sevmez, en pratik parçalarla kısa sürede yaratıcı kombinler ortaya çıkarırlar. Kimi zaman tepeden tırnağa simsiyah ya da bembeyaz kimi zaman da rengarenk giyinen bu burcun kadınları; v yakalı transparan bluzlarla jeanleri, asimetrik kesimli elbiselerle dizüstü çizmeleri kombinleyerek ezber bozan bir görünüm yaratabilirler.

Önerilen ürün: İpekyol elbise

Yenilikçi Aksesuar

Bir Kova burcu kombininde aksesuarlar, en dikkat çekici öğelerdir. Otantik takılara zaafı olan Kova kadınının bileklikten kolyeye, yüzükten küpeye kadar tüm takılarına bohem bir stil hakimdir. Hem gündelik hem de özel günlerde tercihini sandalet, Oxford ve spor ayakkabı gibi rahat ayakkabılardan yana kullanan Kova kadınları kombinlerini çapraz askılı çantalar ya da sırt çantaları ile tamamlayabilir, şapka ve berelerle hareketlendirebilirler.

Önerilen ürün: Buckley London Bilezik