Aylık Burç Kombinleri - Koç

Aylık Burç Kombinleri - Koç

Mart ve Nisan aylarında dünyaya gelmiş olan Koç burcu kadınları; fiziksel olarak oldukça çekici özelliklere sahiptir. Zodyak’ın ilk burcu olan Koç kadınları, cesur ve lider ruhlarıyla bilinirler. Bu tutumlarını modada da görmemiz mümkün. Siz de bu çekiciliğe sahip olan Koç kadınlarının stillerine daha yakından bakmak ve tarzınıza ilham olacak fikirler edinmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Takip eden değil, takip edilen!

Onların lider ruhu takip etmek için değil, takip edilmek içindir. Koç kadınları, feminen ve cesaretli duruşlarını stillerine yansıtmaktan çekinmezler. Çoğunluğun sahip olduğu tarza uyum sağlamaktansa, kendi tarzlarını yaratmayı seçerler. Bu yüzden de farklı parçaları kombinlemeyi severler. Klasik ceketlerle, renkli basic tshirtleri ve mom jeanleri kendi tarzlarıyla yorumlayabilirler. 

Önerilen ürün: Unique 21 Boyfriend Ceket

Kırmızının her tonu!

Koç burcu kadını denildiğinde akla ilk gelen renk şüphesiz kırmızı! Kırmızının dikkat çekici ve güçlü duruşu, Koç burcu kadınını en iyi yansıtan renktir ve adeta vazgeçilmezleridir. Kırmızıya karşı ilgili olsalar da, hiçbir Koç kadını baştan aşağı kırmızı olmaktan hoşlanmazlar. Örneğin; kırmızı bir elbise giydikleri zaman, tamamlayıcılarında kırmızı kullanmazlar. Genellikle kırmızı rengi, siyah kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanmaktan hoşlanırlar.

Önerilen ürün: Black Pepper Kırmızı Kayık Yaka Tulum

Koç kadınları, kırmızının yanı sıra; siyahın gizemli gücünü, gece mavisinin büyüleyiciliğini de kombinlerinde kullanırlar. Genellikle koyu renkler yerine; kırmızı tonlara yakın turuncular, mercanlar gibi enerjisi daha yüksek renkleri tercih ederler. V yaka bluzlarla jeanleri, asimetrik transparan elbiselerle sandaletleri kombinleyerek iddialı stillerini her zaman göz önünde tutarlar.

Önerilen ürün: Vero Moda Puantiyeli Asimetrik Kırmızı Elbise

Biraz şık, biraz rahat

Şıklıklarıyla dikkat çekseler de rahatına da bir o kadar düşkün olan Koç burcu kadınlarının, en az topuklu ayakkabıları kadar sneaker ve loafer tarzı ayakkabıları da mevcuttur. Sandaletler ve daha maskülen çizgideki ayakkabılar da tercih ettikleri modeller arasında yer alır.

Önerilen ürün: Converse Kadın Günlük Ayakkabı

Aksesuarsız asla!

Koç kadınları, küpe ve saç aksesuarları kullanmaktan büyük keyif alırlar. Uzun ve gösterişli küpeler, saç kolyeleri, özgün şapkalar ve kendini belli eden şık tokalar tam onlara göre!

Önerilen ürün: Swarovski Küpe