Aylık Burç Kombinleri – Boğa

Aylık Burç Kombinleri – Boğa

Nisan ve Mayıs aylarında dünyaya gelmiş olan Boğa burcu kadınları, sadece konuşmalarıyla değil; aynı zamanda güzellikleri, sıcakkanlı olmaları ve fiziksel çekicilikleri ile oldukça ön plana çıkarlar. Venüs gezegeni tarafından yönetilen, naif ve bir o kadar da kendine güvenen boğa burcu kadınlarının stillerine daha yakından bakmak ve tarzınıza ilham olacak fikirler edinmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Mükemmel Uyum!

Boğa burcu kadınları için belki de en büyülü kelime “uyum”dur. Güçlü kişilikleriyle öne çıkan Boğa kadınları; kombinlerine de güçlü karakterlerini yansıtmaktan çekinmezler. Dengeli, zarif ve uyumlu tercihleriyle sık sık kendilerinden söz ettirirler. Pastel tonlardan ve onların uyumundan oldukça hoşlanırlar. Bu sezonda da trendler arasında gördüğümüz pileli eteklerle, pastel renklerde kombinledikleri basic tişörtlerle Boğa kadınları, uyumlu görünümlerinin bir kez daha altını çizebilirler. :)

Ürün Önerisi: Network Delikli Kloş Beyaz Etek

Şıklık ve Sadelik Dengesi

Genellikle bakımlı ve zarif görünmekten hoşlanan Boğa kadınları, huzur verici renkleri ve rahat kumaşları oldukça severler. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, deyim yerindeyse “tiril tiril” kumaşlı rahat elbiselerle kombinledikleri şık ve feminen ayakkabılar ile güçlü karakterlerini vurgulamak tam onlara göre!

Ürün Önerisi: Only Çiçek Desenli Pembe Elbise

Etkileyici Ayakkabılar

Boğa kadınları, kombinlerinde tercihlerini her ne kadar sadelikten yana kullansalar da; ayakkabı denildiğinde onlar için akan sular duruyor! Bir Boğa kadınının belki de en önemli detayı ayakkabıları olabilir. Uyumlu, sakin ve huzurlu tavırlarının aksine; ayakkabı tercihlerini kontrast renklerle veya daha feminen ayakkabılarla tamamlamaya bayılırlar. Hatta bir Boğa kadını tanımanın en kolay yolu, ayakkabılarıdır diyebiliriz. :)

Ürün Önerisi: Nine West Ayakkabı

İlgi Odağında Aksesuar Tavrı

Uyum bir Boğa kadını için aksesuarda da oldukça önemlidir. Klasik ve salaş tarzlarını ayakkabılarıyla öne çıkaran Boğalar, ayakkabılarında vurgulayamadıkları güçlerini aksesuarla göz önüne serebilirler. Zarif kombinlerini, dikkat çeken detaylarla vurgulamak tam bir Boğa kadını tavrıdır. Dikkat çekmekten çok, kombinlerinde yakalamaya çalıştıkları uyumu vurgularlar. Altın, bronz renklerdeki aksesuarlardansa; daha yumuşak ve zarifliğini tamamlayacak aksesuarlar öncelikli tercihleridir.

Ürün Önerisi: Thomas Sabo Gümüş Küpe

Ürün Önerisi: Thomas Sabo TR2079-167-14-50 Gümüş Yüzük