Aylık Burç Kombinleri – Aslan

Aylık Burç Kombinleri – Aslan

Temmuz ve ağustos aylarında dünyaya gelmiş olan Aslan burcu kadınları, dominant ve yönetici karakterleriyle tanınırlar, ve bu özellikleri tabii ki giyim tarzlarına da yansır... Başka bir deyişle, giyim kuşam konusunda gösterişten hoşlanan Aslan kadınları, dikkat çekici parçalar kullanmaktan asla çekinmezler.

Bu ayki burç kombinleri yazımızda, birbirinden şık kombin örnekleri ile Aslan burcu kadınlarının tarzını mercek altına aldık…

Daima havalı

Aslanlar gerek insan ilişkilerindeki tutumları, gerekse dış görünüşleri ile her zaman, herkesin ilgisini üzerlerine çekmeyi başarırlar. Aslan kadınları da lüks markaları, pahalı kıyafetleri ve başka kimsede olmayan orijinal parçaları seçmeyi ve sonrasında fotoğraftaki gibi hoş kombinler oluşturmayı iyi bilirler. Kimi zaman çoğu kadının cesaret edemeyeceği modelleri ve renkleri giyerek, kimi zamansa pahalı ayakkabı ve çantaları satın alarak dikkat çeken Aslan kadınları, havalı stilleriyle topluluk içerisinde öyle ya da böyle öne çıkmayı başarırlar.

Güçlü ve otoriter

Aslanlar, sosyal hayatlarında olduğu gibi giyimleriyle de otoriter bir görünüm ortaya koyabilirler. Aslan kadınları genellikle şık ve kaliteli görünen ipek, saten ve benzeri kumaşları severler; pahalı mücevherleri ve kürk gibi gösterişli parçaları, üstünlüklerini gözler önüne sermek amacıyla kombinlerine dahil edebilirler. Kıyafet seçimi yaparken parlak renklere yönelen Aslan kadınları, aksesuarlarında da parıltılı, göz alıcı parçaları seçmeye özen gösterirler.

Doğal ve dikkat çekici

Aslanlar, elbette doğayla ilgili parçaları da sever ve kombinlerinde sık kullanırlar. Yılan, leopar, çita gibi canlıların desenlerinin verdiği havayı giyim stillerine yansıtmaktan hoşlanan Aslanlar, bu sayede doğal, güçlü ve gösterişli bir görünüm ortaya koyarlar. Animal print taytlar, ayakkabılar ya da çantaları tercih edebilen Aslan kadınları, yaptıkları kombinler ile daima kaliteli ve sıra dışı görünmeyi başarırlar.