Ayın Stil Sahibi Kadını, İkizler

Ayın Stil Sahibi Kadını, İkizler

Hem fiziksel hem de zihinsel olarak sürekli aktif olan ikizler burcu kadınının bu yüksek enerjisi stilinin de istisnasız her bir detayına yansır. Yenilikleri denemeyi seven ikizler burcu kadınları  özellikle birbirinden bağımsız gibi görünen parçaları göz alıcı bir ahenk içinde harmanlamak konusunda ustadırlar. Gelin, modaya bakış açıları da ruh halleri gibi değişken ikizler burcu kadınlarının cesur ve eğlenceli tarzlarına yakından bakalım.

Aksesuarsız Asla

Özellikle takı ve çantalar onların stilinin olmazsa olmazıdır. Bakır, altın, turuncu  ve sarı gibi renklere olan düşkünlüğü ile bilinen ikizler burcu, aksesuarlarında da bu çarpıcı renkleri kullanmayı tercih eder. Bu iddialı renkleri daha koyu renklerle kombinleyen ikizler kadını kıyafet seçmeye ayırdıkları vakitten çok daha fazlasını aksesuar seçimine ayırır desek abartmış olmayız. Biz de ikizler burcu kadının ayak izlerini takip edebilir, sade kıyafetlerimizi göz alıcı takılarla renklendirebiliriz.

Ürün Önerisi: Audrey Taşlı Kolye

Gündüzden Geceye

İkizler burcu kadınları özel gecelerde görmeye alışık olduğumuz abiye parçaları birkaç küçük dokunuşla gündüze taşımaya bayılırlar. Pek çoğumuzun rüküş olmak kaygısı ile  uzak duracağı bu fikir onların günlük hayatlarının bir parçası gibidir. Örneğin dore renkteki bir eteği, spor ayakkabıyla tamamlayarak herkesi şaşırtabilirler. İkizler burcu kadının bu kural tanımaz tavrı hepimize cesaret verebilir diyor, sizleri de ışıl ışıl parlamaya davet ediyoruz.

Ürün Önerisi: Superga Günlük Ayakkabı

Dağınık Ama Tarz

Üst üste giyinmeyi çok seven ikizler burcu kadınları için bu neredeyse bir oyun gibidir. Onlar göre birbiriyle kombinlenemeyecek parça yoktur. Stilleri ilk bakışta biraz dağınık ve karmaşık gibi görünse de çoğumuzun bir araya getirmekten çekineceği parçaları ustalıkla birleştirirler.  Hadi biz de ‘o gömleğin üstüne bu ceket olur mu?’ demeyelim ve daha önce hiç denemediğimiz bir kombini deneyelim.

Ürün Önerisi: Only Vintage Yırtık Detaylı Ceket