Ayın Stil Sahibi Kadını; Başak

Ayın Stil Sahibi Kadını; Başak

Başak burcu denince akla gelen ilk üç kelimeyi duymak ister misiniz? Hemen söyleyelim; düzen, istikrar ve süreklilik… Hayatındaki her detayı büyük bir titizlikle planlayan Başak burcu kadını stilinde de genellikle risk almayan klasik bir çizgiyi takip eder. Gelin, şıklığını sadeliğinden alan Başak burcu kadınının stiline biraz daha yakından bakalım.

Doğanın İmzası, Toprak Tonları

Abartılı ve gösterişli bir görünümden özellikle uzak duran Başak burcu kadını doğa ile uyumlu toprak tonlarını tercih eder. Canlı bir pembe ya da göz alıcı bir kırmızıyı fazla iddialı bulabilirler. Sonbaharın ruhu ile uyumlu bu tonlar, onlar için mevsimlere bağlı olmaksızın her mevsim vazgeçilmezdir.

Ürün Önerisi: Network Pantolon 

Doğal kumaşlar

Stilinde fonksiyonelliği her zaman ilk sıraya koyan Başak burcu kadını yün ve keten gibi doğal karışımlı kumaşları tercih eder. Kırık beyaz tonlarında keten bir gömlek ya da mevsim geçişlerinin kurtarıcısı merserize bir kazak onlar için şahane birer hediye alternatifi olabilir. Demedi demeyin :)

Ürün Önerisi: Limon Kazak

Klasik Parçalar

Sağlamcı ve tedbirli yapısı ile çoğu zaman yeni şeyler denemeye pek sıcak bakmayan Başak burcu kadını, modası hiçbir zaman geçmeyecek klasik parçalara yatırım yapmayı sever. Öyle ki dolabında birbirine çok benzeyen birden çok siyah çanta ya da sadece renkleri farklı ama modelleri birebir aynı ipek gömlekler görürseniz şaşırmayın!

Ürün Önerisi: Divarese El Çantası