Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık Ayı Burç Yorumları

Güçlü bir dolunay ve yeni ayın hakim olacağı aralık ayı, tüm burçlar için olumlu – olumsuz birçok gelişmeye sahne olacak. Kiminin önüne kariyer fırsatları çıkarken kimi sosyal ilişkilerinde iniş - çıkışlar yaşayacak… Peki bu ay sizin burcunuz ne söylüyor? Cevabı bu yazıda sizleri bekliyor!

İşte aralık ayı burç yorumları...

Koç

Aralık ayı Koçlar için oldukça hareketli geçecek. Mülk almak, yeni bir iş edinmek ya da terfi gibi önemli gelişmeler yaşayacak olan Koçlar, 3 – 8 Aralık tarihleri arasında özellikle sağlıklarına dikkat etmeli. 31 Aralık ve sonrasında ise beklenmedik gerginlikler, iş konusunda ertelemeler olabilir.

Boğa

Aralıkta Boğaların gündemi kariyer olacak. 3 Aralık’taki kuvvetli dolunay ve 18 Aralık’taki yeni ayın etkisiyle verilebilecek yanlış kararlar, Boğaların kariyerlerinde düşüş ve maddi kayıplar yaşamalarına sebep olabilir. Yatırım yapmak isteyen Boğaların bu planlarını biraz ertelemesi gerekecek.

İkizler

Bu ay İkizler için duygusal yoğunluk artacak. 3 Aralık’taki dolunayın etkisiyle bazıları için eski aşklar gündeme gelecek, bazıları için ise boşanma ya da evlilik kararlarının alındığı bir dönem olacak. Kulak, burun ve diş hastalıklarının görülebileceği 3-6 Aralık tarihleri arasında İkizler, sağlıklarına ekstra özen göstermeli.

Yengeç

Zor bir dönemden geçen Yengeçlerin burç yorumlarına göre bu ay yüzleri gülecek! Önceki aylarda hem kariyer hem de duygusal anlamda yoğun bir dönem geçiren Yengeçler, bu aydan itibaren huzuru buluyorlar. 3-18 Aralık arası da, kilo vermek isteyen Yengeç burçları için son derece uygun bir dönem!

Aslan

Aralık, Aslan burcu için sosyal yaşamın son derece aktif geçeceği bir ay olacak. 3 Aralık’tan sonra eski aşklarla ilgili konuların gündeme geleceği bu ayda, uzun süreli ilişkilerde ya da kurulan yeni birlikteliklerde pişmanlıklar yaşanabilir. Ayrıca ev değişikliği yapmak isteyen veya emlak yatırımı düşüncesi olan Aslanlar için bu ay pek de elverişli sayılmaz…

Başak

Beklenmedik olayların görüleceği bu ayda Başak burçları, doğru iletişim kurarlarsa 19-21 Aralık tarihleri arasında kariyer anlamında ileriye dönük önemli adımlar atabilir. Aile içi diyalogların zayıf olacağı, çeşitli anlaşmazlıkların yaşanacağı aralık ayı, Başak burçları için duygusal açıdan sancılı geçebilir.

Terazi

Aralık, mülk alım satım düşüncesi olan Terazi burçlarının maddi anlamda karlı çıkacakları bir ay olacak. 3 Aralık ve sonrasında alacakları eğitimler sonucu iş fırsatı yakalayacakları bu ayda, Terazi burçları, beklenmeyen seyahatlere de çıkabilirler.

Akrep

Akreplerin burç yorumlarına göre aralık ayı son derece kazançlı bir dönem olacak. 11 Aralık’tan itibaren hayatında yeni kaynakların gündeme geleceği Akrep burcu, önüne çıkan fırsatları iyi değerlendirirse bu ayı maddi anlamda oldukça rahat geçirecek.

Yay

Yay burçları, aralık ayıyla beraber huzura kavuşuyor! Geçen aylarda finans ve sağlık konularında zorluklar yaşayan Yay burcu bu ay tüm sıkıntıları üzerinden atacak. Sosyal ilişkiler ve kariyer konusunda olumlu gelişmelerin yaşanacağı aralık ayı Yay burcu için epey hareketli geçecek.

Oğlak

Oğlak burcu için bu ay, dolunay ve yeni ayın etkisiyle hem ikili ilişkilerde hem de maddi anlamda yenilikler getirecek. 14-16 Aralık arasında ailevi müjdeler ve hediyelerin söz konusu olacağı bu ayda, diş veya cilt problemleri de gündeme gelebilir.

Kova

Aralık Kovalara şans getirecek! Aralık ayı burç yorumlarına göre borçlarını kapatabileceği, maddi kaynaklarını değerlendirebileceği bu ayda Kova burcu kendini son derece güçlü ve sağlıklı hissedecek. Eğlenceli geçecek olan ilk iki haftadan sonra Kovalar, 18 Aralık’tan itibaren kariyer odaklı çalışmalara ağırlık verecek.

Balık

Kariyer hayatları bir süredir düşüşte olan Balıklar bu ay olumlu gelişmeler yaşayacak. Problemli seyreden işlerini bırakıp çevresinden alacağı destekle yeni işler kuracak olan Balık burcu, bu ayla beraber kazançlı bir döneme girecek. 3 Aralık sonrasını duygusal anlamda yoğun geçirecek olan Balıklar, ailelerine daha fazla vakit ayırabilecekler.