Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Burç Yorumları

 

Ağustos ayının 7. ve 21. günlerinde yaşanacak Ay ve Güneş tutulmaları, burçları derinden etkileyecek. Sürpriz gelişmeleri beraberlerinde getirecek olan tutulmalar, tahmin edilebileceği gibi pek çok kişinin hayatında önemli kırılma noktalarının yaşanmasına sebep olacak. Bu yüzden eğer siz de bu önemli ayda burcunuzu nelerin beklediğini merak ediyorsanız, bir yere ayrılmayın!

İşte Güneş ve Ay tutulmaları, sürpriz gelişmeler ve beklenmedik fırsatlar ile Ağustos ayı burç yorumları! 

Koç

Ağustos, Koçların kalabalık grupların içine girecekleri, sosyal yaşantılarının yoğunlaşacağı bir dönem olacak. Hayatlarında önemli dönüşümlere sebep olacak sürpriz değişiklikler de kendilerini bekliyor!

Boğa

Tutulma döngüleri Boğalar için şanslı bir dönemi başlatacak… Boğalar, iş ve eğitim hayatlarında olumlu başlangıçlar yaşayabilir, ve büyük fırsatlarla karşılaşabilirler.

İkizler

7 ve 21 Ağustos’taki tutulmalar İkizlerin iç dünyasını derinden etkileyecek. İkizlerin burç yorumuna göre, ayın ilk yarısı önemli kararlar almak açısından verimli geçecek. İkinci yarıda ise eğitim ve kişisel gelişime yoğunlaşmalarına imkân tanıyacak olumlu gelişmeler olacak.

Yengeç

Yengeçlerin ağustos ayı burç yorumu son derece olumlu! Uzun zamandır sağlık ve aile ile ilgili konularda olumsuzluklar yaşayan Yengeçler, ağustosta büyük fırsatlarla karşılaşabilir, özellikle de iş hayatlarında önemli teklifler alabilirler.

Aslan

Ağustos ayındaki döngüler, Aslanları da yakından etkileyecek! Ay ve Güneş tutulmalarının olumlu etkileri ile Aslanlar özellikle de evlilik, çocuk ve kariyer konularında köklü değişiklikler yaşayacak…

Başak

Ağustos ayı burç yorumlarına göre, Başaklar doğru atılımlar yaparak kariyer hayatlarında uzun zamandır yaşamadıkları kadar güzel gelişmeler yaşayabilir. 7 Ağustos döngüsünde ise sağlıkla ilgili konularda olası sorunlara karşı dikkat etmek gerekiyor.

 

Terazi

Teraziler bu ay şanslarını doğru kullanmalı... Jüpiter’in Terazi burcunda olduğu bu dönemde beklenmedik ilişkiler, şans oyunlarında başarı, kariyerde yükseliş gibi konular gündeme gelebilir.

Akrep

Tutulmalar, Akreplerin iş hayatında yeniden parlamalarını sağlayacak. Satürn’ün uzun zamandır devam eden olumsuz etkileriyle zorluklar yaşamış olan Akrepler, nihayet gelir artışı gibi olumlu gelişmeler yaşayacak. 

 

Yay

Yayların burç yorumu da Ay ve Güneş tutulmalarının etkisinde… Ağustos; tutulmalar ışığında, Yayların fikirlerinin değişeceği, seyahat planlarının yapılacağı ve yeni tanışılan insanlarla sosyalleşmenin artacağı bir ay olacak. 

Oğlak

Oğlaklar için beklenmedik fırsatların ortaya çıkacağı, kazançların sürpriz bir şekilde artacağı bir dönem geliyor! Başka bir deyişle, Oğlakların burç yorumuna bakılırsa Ağustos keyif yapma değil, çalışma ve üretme zamanı! 

 

Kova

Tutulmalar diğer burçlar gibi Kovaları da yoğun bir şekilde etkileyecek. Ağustos ayı burç yorumlarına göre, bazı Kovaların seyahatlere gideceği, bazılarının ise iş hayatında güzel ortaklıklara adım atacağı bir ay olacak… 

 

Balık

Balıkların burç yorumuna göre ağustos, sarf edilen çabaların karşılığının alınacağı bir ay olacak. Kariyer hayatlarında ufak fırsatlar yakalamaya başlayan ve küçük küçük maddi düzelmeler yaşayan Balıklar, daha güçlü olacakları bir döneme giriyor.