7 Gün İçin 7 Ayakkabı - Çanta Kombini

7 Gün İçin 7 Ayakkabı - Çanta Kombini

Hemen her gün, gireceğimiz birbirinden farklı ortamlara uygun kombinler yapmaya çalışıyoruz. Bazen özel günler için klasik kıyafetler seçiyor, bazen de konforu ön planda tutarak daha sportif parçaları tercih ediyoruz. Gideceğimiz yere, gireceğimiz ortamlara uygun kombin oluşturmanın belki de en zor kısmı ise, kıyafetlerimize uygun çanta ve ayakkabı seçimi yapmak... Biz de bu yüzden, size ileride farklı ortamlar için yapacağınız kombinlerde yardımcı olacağını düşündüğümüz bu yazımızda, 7 farklı gün ve etkinlik için uygun birbirinden şık 7 ayakkabı ve çanta kombinini derledik.

Gelin; iş toplantısından mezuniyete kadar farklı ortamlarda tercih edebileceğiniz ayakkabı & çanta kombinlerine birlikte bakalım…

Akşam Yemeği

Günün atlanmayan öğünlerinden akşam yemeği; söz konusu doğum günü, yıldönümü ya da romantik bir randevu olduğunda daha başka bir anlam kazanır. Eğer böyle gecelerde mini etek ya da gösterişli bir elbise gibi dikkat çekici parçaları tercih ediyorsanız, bunların altına topuklu diz altı çizmeleriniz veya topuksuz süet botlarınızı giyerek son derece hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kombininizi tamamlamak için ise istediğiniz renkteki clutch çantanızı tercih edebilirsiniz!

Önerilen ürün: Pascal Classic Polo portföy

Önerilen ürün: Outpost bot

Spor

Her zaman olduğu gibi sporda da seçtiğimiz kıyafetlerin birbiriyle, çevremizle ve yapacağımız aktivite ile uyumlu olmasını bekleriz. Açık havada spor yapacaksanız koyu renk bir tayt/eşofman ve onunla uyumlu olacak bir spor ayakkabı tercih edebilir, üzerinize de yağmurluk, sweatshirt ya da ince bir ceket alabilirsiniz. Yine koyu renkte seçeceğiniz şık bir bel ya da sırt çantası da hem sportif görünümünüz ile uyum gösterecek, hem de size koşu/yürüyüş esnasında taşıma kolaylığı sunacaktır!

Önerilen ürün: Nike çanta

Önerilen ürün: Adidas ayakkabı

Düğün & Nikah

Sevdiklerimizin en özel anlarında, onların mutluluklarını paylaşırken, şık olmaya belki de her zamankinden daha fazla özen gösteririz. Bu unutulmaz organizasyonlar için size önerimiz kalın topuklu, sivri burunlu ve platformsuz botlar olacak. Botunuzla aynı renkte kullanacağınız küçük bir el çantası da şıklığınızı tamamlamak için ideal olacaktır!

Önerilen ürün: Pierre Cardin portföy

Önerilen ürün: Belle Epoque bot

Alışveriş

Alışveriş yaparken önceliğimiz her zaman rahatlıktır. Bu yüzden olabildiğince salaş seçtiğimiz kıyafetlerimizle çoğu zaman spor ayakkabılarımızı tercih ederiz. Bunun alternatifi olarak seçeceğiniz düz tabanlı ya da hafif topuklu deri botlarınız da alışverişleriniz sırasında size hem şıklığı hem de rahatlığı garanti edecek ayakkabılardan... Bu kombini tamamlamak için ise, botlarınız ile uyumlu olacak bir deri sırt çantasını tercih edebilirsiniz.

Önerilen ürün: Beymen sırt çantası

Önerilen ürün: Beymen Studio bot

Gece Eğlencesi

En iddialı kıyafetlerimizi tercih ettiğimiz gece eğlencelerinde, ayakkabı ve çanta seçimlerimiz de gösterişli olur. Eğer sade bir kıyafet tercih ettiyseniz çorap çizmelerinizle dikkati ayakkabılarınıza çekebilir, kombininizi küçük bir çanta ile süsleyebilirsiniz. Kıyafetinizi tüylü, püsküllü, zincirli aksesuarlarla hareketlendirdiyseniz, topuklu rugan ayakkabınız veya deri botlarınız ve parlak kol çantanızla gecenin yıldızı olabilirsiniz!

Önerilen ürün: Limon omuz çantası

Önerilen ürün: Dune bot

İş Toplantısı

Beden dilinin önemli bir rol oynadığı toplantılarda, kıyafet tercihinin yalın ve rahat olması gerekir. Beyaz gömlek ve kalem eteğin vazgeçilmez olduğu toplantı kombinlerinde, bu tip parçaları kullanarak oluşturacağınız kıyafetinizin koyu renkli stilettolarınız ve askılı portföy çantanızla son derece şık bir uyum yakalayacağını düşünüyoruz.

Önerilen ürün: U.S. Polo Assn portföy

Önerilen ürün: Queen Bee topuklu ayakkabı

Mezuniyet

Heyecanla beklediğiniz mezuniyet gününüzde cübbeniz içindeki en şık kişi siz olmalısınız! Özenle seçtiğiniz elbisenizin tamamlayıcısı olarak giyeceğiniz kısa veya uzun topuklu, canlı renklerdeki stilettolarınızla oldukça zarif görünebilirsiniz. Son olarak, ayakkabılarınızın rengiyle uyumlu veya aynı detayları yakaladığınız şık bir omuz çantası ile törene hazırsınız!

Önerilen ürün: Dune omuz çantası

Önerilen ürün: Punto topuklu ayakkabı