3 Farklı Hafta Sonu Kombini

3 Farklı Hafta Sonu Kombini

İş yoğunluğu ile geçen bütün bir haftanın ardından pek çok kişi, cumartesi ve pazarın getirdiği serbestliğin de etkisiyle daha rahat kombinlere yönelir... Hafta içinin tek tip, mütevazı kıyafetleri, hafta sonu geldiğinde yerlerini yırtık jeanlerden, salaş kazaklardan ya da renkli eteklerden oluşan göz alıcı kombinlere bırakır… Eğer siz de cumartesi ve pazar günleri tarzında gözle görülür bir değişiklik yapanlardansanız ve daha hafta ortasından “Bu hafta sonu ne giysem?” diye düşünmeye başlıyorsanız, aradığınızı bu yazıda bulabilirsiniz!

İşte, sizin için hazırladığımız 3 hafta sonu kombini önerisi…

Yırtık Jean – Stiletto – Kazak Üçlüsü

Ürünleri incele. 

Salaş şıklığın olmazsa olmaz parçalarından yırtık jeanler, hafta sonuna rahat bir kombin arayan kadınlar için biçilmiş kaftan... Siz de tatil gününüzde zahmet göstermeden şık görünmek istiyorsanız, kombin önerilerimizden ilki; yırtık jean pantolon, ince bir kazak ve nude renk stilettolar olacak... Birkaç sıra ince kolye ile taçlandırabileceğiniz bu kombin ile gireceğiniz her ortamda fark yaratacağınız kesin!

 

Vintage Esintileri

Vintage giyim tarzı, bazıları için bir tutkudur… Eğer siz de o kişilerden biriyseniz, böyle bir hafta sonu kombinini tercih edebilirsiniz. Diz altında biten maksi jean eteğinizi, bol kesim örgü bir kazak ve ayakkabılarınız ile uyumlu renkte yün çoraplar ile kombinleyerek tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hafta sonu şıklığınıza yapabileceğiniz son bir dokunuş ise, sallantılı yuvarlak küpeleriniz olacaktır!

 

Kırmızı ve Siyahın Mükemmel Uyumu

Ürünü incele.

Kadın giyimin favori parçalarından olan deri etekler, son yıllarda renkli modelleri ile dikkat çekiyor. Hafta sonunuzu göz alıcı bir kombin ile geçirmek istiyorsanız, kırmızı deri eteğinizi siyah V yaka bir kazak ve siyah botlarınız ile birlikte kullanarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hafta sonu kombininizi, beyaz bir fular ile tamamlayarak da stilinizi bir adım öteye taşımanız mümkün!