2018’in Trend Çanta Modelleri

2018’in Trend Çanta Modelleri

Oldukça yaratıcı ve sıra dışı çanta trendlerine tanık olduğumuz geçmiş sezonların etkisi, bu yıl da devam edecek gibi görünüyor. Çeşitli detaylarla hareketlendirilmiş tasarımları ve giderek farklılaşan kullanım şekilleriyle 2018’in merakla beklenen çanta çeşitlerini sizler için mercek altına aldık.

İşte tarzınıza ilham kaynağı olacak birbirinden şık çanta trendleri!

Yeni Nesil Bel Çantaları

Uzun zamandır günümüz trendlerine hakim olan 80’li yılların moda akımına, bu sezon çantalar da dahil oldu! Pratik kullanımı ve pek çok kıyafete sağladığı uyum ile farklı boyutlardaki bel çantaları, yaz – kış pek çok kadının sıkça tercih edeceği çanta modellerinden olacak gibi. Orijinal haliyle bel kısmınızda taşıyabileceğiniz bu çantaları, göğsünüzde duracak şekilde tek omzunuzda da kullanabilirsiniz!

Önerilen ürün: Calvin Klein çanta

Çapraz Askılı Küçük Çantalar

Çanta trendlerinde alışkın olduğumuz büyük boyutlu çantaların yerini yavaş yavaş küçük boyutlular almaya başladı. Eskiden el çantası olarak taşıdığımız küçük çantalar artık sade ya da farklı desenlerle süslenmiş kayışların eklendiği çapraz askılı omuz çantalarına dönüşüyor. Size konforlu bir kullanım sağlayacak olan askılı küçük çantalarınız, günlük kıyafetlerinizin en basit tamamlayıcısı olabilir!

Önerilen ürün: David Jones askılı çanta

Sırt Çantaları

Zamansız çanta modellerinden biri olan sırt çantaları; bu sezon da küçük modelleri, parlak yüzeyleri ve üzerine yerleştirilen çeşitli aksesuarları ile çanta trendleri arasında yerini alıyor. İster jeanlerle oluşturduğunuz spor kıyafetlerinizde ister topuklu ayakkabılarla tamamladığınız klasik kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz sırt çantaları, gününüzün kurtarıcısı olacak modellerden!

Önerilen ürün: Pinoki sırt çantası

Zincir Askılı Çantalar

Yeni sezonda klasik parçalar da unutulmamış tabii ki! El ya da omuz çantası olarak kullanabileceğiniz modelleriyle ve iddialı tasarımlarıyla zincir askılı çantalar, klasik kombinleriniz için öne çıkan en şık çanta trendlerinden! Şifon elbiseniz ve stilettolarınızla tamamlamayı düşündüğünüz çanta çeşitleri arasında zincir askılı çantalar, şık kombinlerinizin en zarif parçası olacak!

Önerilen ürün: Guess askılı çanta

Baskılı El Çantaları

Bu sezon genel olarak bütün çantalarda kullanılan parlak, renkli ve geometrik şekillerle süslü baskılar, el çantalarında daha yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Çantanızı uzun süre taşıma ihtiyacı duymadığınız aktivitelerde ya da sade kombinlerinizi renklendirmek için yararlanabileceğiniz bu çanta modelleri ile tarzınıza farklı bir hava katabilirsiniz!

Önerilen ürün: Divarese cüzdan