2018’in Rengi Mor ile 4 Kombin

2018’in Rengi Mor ile 4 Kombin

Her yıl farklı bir rengin hakim olduğu moda dünyasında 2018’e damgasını vuracak renk belirlendi: Mor! İlhamını yaratıcılık ile hayal gücünden alan mor, bu sezon vitrinlerle beraber kombinlerimizi de süslemeye hazırlanıyor! Biz de vakit kaybetmeden sizin için bu yıl her yerde göreceğimiz mor ve tonları ile yapılacak kombinleri listeledik.

İşte farklı parçalarla yapılacak birbirinden şık mor renkli kombinler!

Mor Kaban/Mont Kombinleri

Soğuk havalarda kombinlerimizin vazgeçilmez parçası olan kaban ve montlar, son yıllarda siyahın hakimiyetinden çıkarak canlı ya da pastel pek çok renkte kıyafetlerimizin tamamlayıcısı oldu. Siz de bu renklerin arasına katılan mor ve tonlarındaki kaban ve montlara, kombinlerinizi renklendirmek için şans verebilirsiniz! Bir süredir popülerliğini koruyan gri ağırlıklı kıyafetler ve kışın karlı havaların atmosferiyle uyumlu parçalardan oluşturduğunuz beyaz kombinleri, mor ve tonlarındaki kabanlarınızla tamamlayabilirsiniz. Toprak tonlarıyla oldukça uyumlu olan mor renkli kaban ya da montunuzun uzun modellerini, kahverengi etek ve elbiselerinizin kurtarıcısı olarak da tercih edebilirsiniz!

Önerilen ürün: House of Camellia kaban

Mor Etek Kombinleri

Eğer siz de kombinlerinizde eteklere sıkça yer verenlerdenseniz, mor renkli etekler için bu sezon dolabınızda yer açmanızı öneririz! Kloş kesimli, fırfırlı ya da kalem etek formunda seçebileceğiniz mor ve tonlarındaki etekler, siyah eteklerden sıkılanlar için de güzel bir alternatif sunuyor. Sezonun diğer gözde renklerinden sarı ve kahve tonlarındaki kazaklarınız ve t-shirtleriniz ile oluşturacağınız mor etek kombinlerinizi günlük giyimde spor ayakkabılarla; gömlekleriniz ile kombinlediğinizde ise klasik ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Önerilen ürün: Random etek

Mor Çanta Kombinleri

Kadınların en büyük tutkularından biri olan çantalar farklı model ve renklerde kombinlerimizin en özel ihtiyacı… Eğer siz de çantalarınızda renk çeşitliliğine önem verenlerdenseniz bu sezonun mor trendini kaçırmamalısınız! Toprak tonlarındaki botlarınız ya da topuklu ayakkabılarınız ile mükemmel bir ikili oluşturacak mor renkli çantalarınızı, renkli spor ayakkabılarınızla kombinlemek için de tercih edebilirsiniz. Üzerinde mor renkli detaylar yakaladığınız elbise, etek ve aksesuarlarınızla da mor çantalarınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Önerilen ürün: David Jones omuz çantası

Mor Atkı – Bere Kombinleri

Bu sezonun favori rengi olan moru, kış aylarında rengarenk modelleriyle dış giyimimizin aksesuar ihtiyacını karşılayan atkı, bere ve eldivenlerinde de değerlendirebilirsiniz! Her renkle uyum gösteren siyahın yanı sıra koyu ya da açık gri tonlarındaki kaban ve montlarınızı renklendirmek için kullanabileceğiniz mor atkı ve bereleriniz, soğuk havalarda bile şık görünmenizi sağlayacak en güzel aksesuarlardan olacak.

Önerilen ürün: Nordbron bere