2018’in Bohem Gelinlik Modası

2018’in Bohem Gelinlik Modası

Son yıllarda makyajdan saç şekillerine, kıyafetlerden aksesuarlara kadar modaya hakim olan doğallık, özgünlük ve rahatlığın yansıması olarak gelinliklerde de yeni bir döneme girildi: bohem gelinlik tarzı! Biz de kuyruklu balık ve kabarık prenses modellerin yerini alan sade gelinlikler ve natürel aksesuarlar ile oluşturulan bohem tarzı sizler için incelemeye aldık.

İşte 2018’in en romantik trendi bohem gelinlik ve aksesuarlar!

Elbise Formunda Zarif Gelinlikler

Geniş fırfırlar, vintage danteller ve örgülerle süslenen gelinlikler bu sezon ince kumaşlı ve elbise formunda; uçuk kahve tonları, pudra ve kırık beyaz renk seçenekleriyle tasarlanıyor. İçinde rahatça hareket edebileceğiniz bol kesimli, dökümlü etek uçlarıyla bohem gelinlik modelleri, yarattığı özgürlük hissiyle doğal ve sade görüntünüzü tamamlayacak. Tüllü, kurdeleli aksesuarlar ile beraber dekoltenin sırt bölgesinde yoğunlaştığı bohem gelinlikler, tüm gelinlerin hayali olan zarafeti yakalamanızı sağlayacak.

Şık ve Konforlu Ayakkabılar

Serbest stiliyle sıradanlığı yıkan bohem gelinlik konseptine paralel olarak kombinlenecek ayakkabı da rahat ve ezber bozan bir parça olmalı tabi ki! Yüksek platform topuklu beyaz ayakkabılar yerine seçeceğiniz alçak topuk, dolgu topuk ya da babetler, gelinliğiniz için ideal seçimler olacak. Doğallığın bir ifadesi olarak dantel ve çiçek objeleriyle süslenen, üzerinde etnik desenler ve vintage parçaların bulunduğu ayakkabılar, gelinliğinizle mükemmel bir bütünlük oluşturacak.

Doğal Çiçekli Aksesuarlar

 

Natürel görünümünüzü temsil edecek en güzel aksesuarlar doğal çiçeklerden başkası değil! Ağırlığı ve uzunluğuyla taşıması zahmetli olan duvakları unutun! Renkli çiçekler, küçük yapraklar ve ince dallarla birleştirilerek oluşturulan taçlar, dağınık saçlarınızı süsleyerek hem basit hem de zarif bir şekilde bohem gelinliğinizi tamamlayacak. Artık ihtiyacınız olan tek şey tacınızla aynı taze çiçeklerle yaratacağınız bir gelin çiçeği!