2018’in Aksesuar Trendleri

2018’in Aksesuar Trendleri

Kombinlerimizi hareketlendirmede ve kıyafetlerimizde dikkat çekmek istediğimiz noktaları vurgulamada en büyük yardımcımız olan aksesuarlar, 2018’de çok daha renkli ve sıra dışı! Aralarında iddialı tarzlarının yanı sıra minimal çizgide tasarlanmış modellerinin de bulunduğu aksesuarlar, hem kışın hem de bahar aylarında tarzınıza bambaşka bir hava katacak!

İşte 2018’de şıklığınızı tamamlayacak aksesuar trendleri!

Küçük Çantalar

Önümüzdeki sezonun en dikkat çekici aksesuar trendi şüphesiz ki küçük çantalar! Özellikle el çantaları ile çapraz çantalarda dikkat çeken küçülme, çantalara hem zarif hem de sevimli bir görünüm kazandırıyor. Zincir askılar ile süslenen ve üçgen, yuvarlak gibi farklı şekillerde tasarlanan bu çantaları, spor ya da klasik pek çok stilde kullanmak için tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlu çantaların yükselişiyle beraber kombinlerimize geri dönen bel çantalarını da bu sezon koleksiyonunuza eklemelisiniz!

Önerilen ürün: Beymen askılı çanta

Chokers Kolye ve Uyumsuz Küpeler

Geçen sezon 90’lar modasını günümüze taşıyarak aksesuar trendleri arasında yerini alan chokers kolyelere yeni sezonda renkli taşları ve abartılı boyutlardaki birbiriyle eşleşmeyen küpeler eşlik edecek! Birbirinden farklı model ve ebatlardaki küpeleri bir arada kullanarak dahil olabileceğiniz bu takı trendinde kırmızı tonlara ağırlık vermelisiniz. İnci, kadife, dantel gibi detaylarla süslenmiş chokers kolyelerinizi ise uzun zincirlerle zenginleştirerek kendinize marjinal bir tarz yaratabilirsiniz!

Önerilen ürün: Audrey küpe

Stil Kemerler

İnce ya da kalın çeşitleri ve iri tokalarıyla bu sezon kemerler her yerde! Klasik kullanımıyla jeanlerin yanı sıra uzun süredir kaban ve mont modellerinde de gördüğümüz kemerler; vintage modasının da etkisiyle kazaktan gömleğe, elbiseden hırkaya kadar pek çok parçada kullanılıyor. Siz de oldukça popüler olan zımbalı ve büyük tokalı kemer modellerini oversize kazaklarınız ve taytlarınızla yapacağınız kombinlerinizi hareketlendirmek için kullanabilir, ince veya zincirli kemer çeşitleriyle bol kesimli elbiselerinizi toparlayarak daha havalı bir görüntü yakalayabilirsiniz!

Önerilen ürün: Koton kemer

Saç Bantları ve Retro Bereler

Kıyafetlerinde romantik bir görünüme sahip olmak isteyenler için 2018’in aksesuar seçenekleri arasında saç bantları ve retro bereler var! Çiçek figürleri ve boncuklarla süslenen saç bantları ile rengarenk fularları bahar aylarında; canlı renklerdeki asimetrik kesimli bereler ile podyumlardan sokak modasına taşan Fransız stil beretleri, kış aylarında saç aksesuarı olarak tercih edebilirsiniz!

Önerilen ürün: Buff saç aksesuarı