2018’e Damgasını Vuracak Oje Trendleri

2018’e Damgasını Vuracak Oje Trendleri

Her sene güzellik ve modaya dair alışkanlıklarımızı değiştiren akımlar, oje trendlerini de etkisi altına aldı. Yeni sezonda natürel görünümü ön plana çıkaran trendlerin yanı sıra tırnaklara parlak ve dikkat çekici renkler de hakim. Doğallık ile gösterişin bir arada olduğu oje trendleri, bu yıl yine ezber bozacak cinsten.

Gelin birlikte 2018’e damgasını vuracak oje trendlerine daha yakından bakalım!

Trend Renkler

Giyimden makyaja kadar moda dünyasının her alanına yayılmış olan minimal etki, bu sezon ojelerde de kendini gösteriyor. Geçen yıllarda yavaş yavaş hayatımıza giren ten rengine yakın nüde renkler, pudra pembe ve toprak tonları; doğallığın simgesi olarak tırnaklarınıza sade bir şıklık kazandırmak için başrolde! Oje koleksiyonunuza dahil etmeniz gereken pastel renkler ile kırık beyazın yanı sıra hiçbir zaman modası geçmeyecek klasik renklerden kırmızı ve bordoyu da bu sezon tırnaklarınızdan eksik etmemelisiniz!

Önerilen ürün: Diego Dalla Palma oje

Mavi Oje Üzerine Renkli Desenler

Son dönemlerde çok sevilen mavi ve lacivert tonlarındaki ojeler, bu yıl tırnak boyama sanatının gözde renklerinden olacak. Zemin için ağırlıklı olarak uçuk mavi, bebek mavisi gibi tonlarının kullanılacağı bu oje trendinde siyah, altın ya da gümüş renklerle yapılan desenler yer alacak. Siz de mat ya da parlak mavi oje ile zeminini oluşturduğunuz tırnaklarınızı; boyama setleri yardımıyla çok renkli ebru motifleri, çeşitli geometrik desenler ve çiçek süslemeleri ile kolayca renklendirebilirsiniz.

Önerilen ürün: Crabtree Evelyn oje

Önerilen ürün: Models own oje

Ayna Gibi Yansıyan Metalik Ojeler

2018’de oje trendinin gözdesi metalik ojeler olacak! Makyaj trendleri arasında geçmiş sezonlardaki popülaritesi hala devam eden metalik renkler; tamamlayıcı olarak ojelerle de elleri süsleyecek. Gri, altın, mor ve pembe renklerin öne çıktığı metalik trendi; özellikle kış aylarında tırnaklarınızın hem temiz görünmesini hem de ayna gibi parlamasını sağlayacak!

Önerilen ürün: Dior oje

Simli ve Sedefli Ojeler

Pırıl pırıl parlayan simli ve sedefli ojeler, bu sezon geri dönüyor! Mat ojelerin yavaş yavaş geri plana itildiği bu günlerde parlak ojelerin yükselişiyle beraber simli ojeler de trendler arasında yerini almaya başladı. Tek başlarına pek kullanılmayacak olan sedefli ojeleri bir ya da en fazla üç tırnağınızda olacak şekilde, kullandığınız diğer renklerle uyumlu olarak tırnaklarınızı süslemek için tercih edebilirsiniz!

Önerilen ürün: Divage oje