2017 Yaz Modasına Dair Bilmeniz Gereken 4 Şey

2017 Yaz Modasına Dair Bilmeniz Gereken 4 Şey

Her kadın, az da olsa moda ile ilgilidir... İster “Bu sezon neler in, neler out olacak?” diye trendleri sıkı sıkıya takip eden kadınlardan olun, ister “Ben kendi modamı kendim yaratırım!” diyenlerden; bilmeniz gereken bazı noktalar var ki, kişisel tarzınızı yansıtabilmeniz açısından son derece önemlidirler. Biz de sizler için bu önemli noktalara değindiğimiz bu yazımız ile, tarzınıza küçük ama etkili dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacağız!

Haydi gelin; 2017 yaz modasına dair bilmeniz gereken 4 şeye birlikte göz atalım!

1.Crop top modelleri kombinlerinize ekleyin!

90’lı yılların trendlerinden biri olan crop top ya da diğer bir adıyla göbeği açık parçalar, 2017 yaz modası ile birlikte tekrar hayatımıza girmiş durumda. Sezonun trend renklerinden primrose sarısı böyle bir crop top bluz ise; yaz ruhunu yansıtmak için ideal!

2. Şeffaf eteklere bir şans verin!

Bu yaz moda dünyasında etkilerini oldukça fazla hissedeceğimiz trendlerden biri de şeffaf etekler... Siz de uç kısımları teninizi gösterecek detaylara sahip, yaz modasına uygun böyle bir etek ile, son derece trendy bir görünüm yakalayabilirsiniz!

3. Aman volanlı bluzları unutmayın!

Son dönemlerde ceket, elbise, gömlek gibi parçalarda sıkça karşımıza çıkan volan detaylar, bu yaz da oldukça revaçta... Üstelik sade kombinlere hareket kazandırmak için tercih edilebilecek volanlı bluzlar, başka herhangi bir aksesuar kullanılmasına meydan bırakmayacak kadar tamamlayıcı parçalardır. Böyle beyaz bir bluz ise, bu yılın yaz modası için oldukça yerinde bir tercih olacaktır.

4. Ve tabii ki nakışlı denim şortlar!

2017 yaz modasının ilgi odağı olan tasarımlardan biri de, işlemeli ve nakışlı detaylara sahip modeller... Gömleklerden jean pantolonlara, elbiselerden ayakkabılara kadar her türlü parçada kendini gösteren bu desenler, tarzına otantik bir hava katmak isteyenler için ideal. Siz de bu tarz ayrıntılarla süslü yüksek bel denim bir şort ile yaz stilinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz!