2 Maddede İskandinav İç Mekân Tasarımları

2 Maddede İskandinav İç Mekân Tasarımları

Ferahlatıcı renkler, modern çizgiler ve minimal dokunuşlar ile hayata geçirilen İskandinav iç mekân tasarımları, günümüzde dekorasyon ile ilgilenen çoğu kişinin büyük beğenisini topluyor… Eğer siz de evinize hayat vererek huzurlu, iç açıcı bir ambiyans meydana getirecek İskandinav tasarımlarının karakteristik özelliklerinin neler olduğunu merak ediyorsanız, okumaya devam edin!

İşte 2 maddede İskandinav iç mekân tasarımları…

1- Minimalist Yaklaşım

İskandinav dekorasyonlarının kilit noktalarından olan minimalist yaklaşım, iç mekânlarda estetik ve ferah bir ortam yaratmanızı sağlar. Az sayıda mobilya ve aksesuarın kullanıldığı, hem daha çok hareket kabiliyeti, hem de iç açıcı bir görünüm için evde yaşayanlara olabildiğince alan sunan iç mekân tasarımları, özellikle de “Daha az, daha fazladır!” felsefesini benimseyenler için ideal!

2- Nötr Renklerin Uyumu

Evinizde yapacağınız oturma odası, yemek odası veya yatak odası dekorasyonunda İskandinav esintileri istiyorsanız, mutlaka yapmanız gereken şeylerden biri nötr renkleri tercih etmek… Genel olarak duvarlarda beyaz, ev tekstili ürünleri ve mobilya & aksesuarlarda ise birbirleriyle denge halinde olacak şekilde siyah, gri, ve ahşap tonlarına ağırlık vererek, yaşam alanınızda İskandinav tarzı bir estetik yakalayabilirsiniz.  

İskandinav iç mekân tasarımını evinizde hayat geçirmek istiyorsanız, sizin için önerdiğimiz, dekorasyona yardımcı olabilecek ürünlere de bir göz atın deriz!

Boyner Evde Kilim

Boyner Evde Vazo

Boyner Evde Çerçeve

Boyner Evde Kuru Çiçek