1 Günlüğüne Çocuk Olmanızı Sağlayacak 5 Aktivite

1 Günlüğüne Çocuk Olmanızı Sağlayacak 5 Aktivite

23 Nisan yaklaşıyor! Çocukların en neşeli günlerinden olan bu günde çocuklarınızı mutlu etmek ve onların mutluluğunu görmek hoşunuza gidiyor değil mi? Size, hoşunuza gidecek bir şey daha söyleyelim: çocuklarınız için seçeceğiniz aktivitelere sizde katılabilirsiniz. Hemde tekrar çocuklar gibi hissederek!

Bugün sizinle ister çocuklarınızı alarak, ister de sadece siz büyükler için size kendinizi çocuk gibi hissettirecek aktiviteleri konuşmaya geldik. Hazırsanız başlıyoruz! 

Lunaparklar

Her yaştan insanın eğlenmek ve güzel zaman geçirmek için seçtiği lunaparklar gün geçtikçe yenileniyor ve size daha fazla seçenek sunmak için gelişiyor. Bir haftasonunu lunaparka ayırabilir ve çocuklar gibi eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Uçurtma Uçurmak

Belki de bir annenin ya da babanın çocuğuyla yapacağı en güzel aktivite: uçurtma uçurmak! Baharın gelişi, havanın hafif rüzgarlı hali; uçurtma uçurmak için en ideal zaman. Rengarenk uçurtmaların, özgürce gökyüzüne karışması; hem size çocukluğunuzu anımsatacak, hem de çocuğunuzla deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz eğlenceli ve özel bir gün geçirmenizi sağlayacak!

Top Oynamak

Küçükken sokaklara inip top ile oynadığınız oyunlar aklınızda mı? Yakar toplar, tek kale maçlar daha bir sürü oyun ile o günleri tekrar yaşayabilirsiniz. Oynayacak kimse yok demeyin, bu anı bekleyen ve yanınıza gelecek çok kişi var. 

Saklambaç

Çocukluk dönemlerinin en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından biri olan saklanbaçı hemen şimdi evde bile oynayabilirsiniz. Tüm aileyi bir araya getirecek ve güzel zaman geçirmenizi sağlayacak şahane bir aktivite! :)

Kutu Oyunları

Çocukken en sevilen oyunlardan biri de kutu oyunlarıydı şüphesiz. Günümüzde kutu oyunlarından onlarca farklı çeşit bulunuyor. Çocukluğunuza geri dönmek için içlerinden birini seçip arkadaşlarınızı ya da ailenizi toplamanız yeterli olacaktır. :)